Lielais decembra horoskops VĒZIM. Noticēsi brīnumam!

02-12-2017

vezis


2017.gada decembra horoskops Vēzim prognozē neviennozīmīgu mēnesi. Sākumā viss ritēs pārāk juceklīgi, bet decembra vidū situācija uzlabosies un noskaidrosies. Taču pacietīgais Vēzis nespēs samierināties ar grūtībām, īpaši psiholoģiska rakstura. Decembrī tavs finanšu stāvoklis kļūs tik stabils, ka tu varēsi atļauties plašu iepirkšanos.

Decembra horoskops sievietei Vēzim sola ceļojumu, peļņu un mīlas romānu. Kopumā viss veidosies tik veiksmīgi, ka tu pat uz brīdi noticēsi brīnumiem un sakritībām. Daudzas sievietes Vēži nolems pārcelties dzīvot uz ārzemēm, bet citas krasi nomainīs profesiju. Dzīve būs pilna negaidītu pavērsienu, taču vajag būt uzmanīgai, lai likteņa ceļā nenokļūtu avārijas situācijā.

Decembra horoskops vīrietim Vēzim iesaka strādāt no rīta līdz vakaram, lai normalizētu situāciju naudas jomā. Ķeries klāt pat tam, kas agrāk šķita rutīna. Priekšā Ziemassvētki un Jaunā gada svinības, tāpēc tev ir nepiedodami palikt bez finansēm. Galvenais, lai vīrietis Vēzis izvirzītu sev sasniedzamu mērķi. Tikai tā tu varēsi sasniegt vēlamo un paziņot pasaulei par savu uzvaras triumfu.

Mīlestības horoskops
2017.gada decembra mīlestības horoskops Vēzim sola skaistu romānu ar turpinājumu. Tu tik sen gaidīji šo brīdi, ka nedaudz apjuksi un pat mēģināsi bēgt no mīļotā. Ja Vēzim jau ir mīļotais cilvēks, tad kopā ar viņu var organizēt ceļojumu. Iespējams, tev roku un sirdi piedāvās cilvēks, no kura tu nepavisam negaidīji šādu rīcību.

Decembra mīlestības horoskops sievietei Vēzim iesaka uzmanīgi sekot likteņa mājieniem. Tā tu nepalaidīsi garām savu laimi un varēsi izveidot patiesas un ilgstošas attiecības. Sieviete Vēzis mīlestībā būs tik kaislīga un azartiska, ka viņai decembrī būs nevis viens, bet vairāki romāni. Tu iemīlēsies vīrietī, kas ir daudz jaunāks par tevi, taču tas neapturēs ne tevi, ne viņu.

Decembra mīlestības horoskops vīrietim Vēzim prognozē cīņu ar sāncenšiem. Izrādās, ka par tavas iecerētās uzmanību ir gatavi cīnīties uzreiz trīs cienījami kavalieri. Vīrietim Vēzim kopā ar iemīļoto vajag atrast tādu aizraušanos vai hobiju, kas apvieno intereses un satuvina garīgi. Mēneša beigās izrādi dāsnumu un uzdāvini izredzētajai dārgu rotu vai modernu aksesuāru.

Naudas un karjeras horoskops
Vēzim decembrī būs tik daudz jāstrādā, ka viņš tik tikko spēs aiziet līdz mājām. Priekšniecība steidzina ar projektu izpildi, bet kolektīvs risina korporatīvā svētku pasākuma rīkošanas jautājumus. Vēzim nepieciešams iekļauties īsos termiņos, lai decembrī paveiktu visu iecerēto. Problēmu ar finansēm nebūs, taču tas nenozīmē, ka naudu var nevaldāmi un neapdomīgi tērēt.

Decembra karjeras horoskops sievietei Vēzim iesaka nodarboties ar savas autoritātes palielināšanu darba kolektīvā. Ja kļūsi par īstu diplomāti, tad no tā tikai iegūsi. Sieviete Vēzis prot būt maiga un atjautīga, tāpēc šajā ziņā decembrī viņa pārspēs visus. Ja naudas situācija mēneša beigās uzlabosies, tad vari iegādāties visu, ko vēlies, sākot no apģērba – līdz automašīnai.

Decembra karjeras horoskops vīrietim Vēzim iesaka orientēties uz lietišķajiem kontaktiem. Tev ir tik daudz uzticamu draugu, un katrs no viņiem centīsies sniegt palīdzību un atbalstīt ar padomu. Decembrī situācija ar nodokļu maksājumiem var saasināties līdz galējai robežai. Vīrietis Vēzis zaudēs savaldību aiz dusmām, taču problēmas nāksies risināt ātrā tempā. Mēneša beigās naudu tev kontā ieskaitīs tāls radinieks.

loading...