Lielais decembra horoskops AUNAM. Esi atvērts pret tiem, kuriem uzticies!

01-12-2017

auns


2017.gada decembris Aunam sola grūtu mēnesi finanšu jomā. Iespējama naudas saņemšana uz sveša rēķina. Neriskē un neielaidies avantūrās, tad nākotnē pasargāsi sevi no nepatikšanām. Auns ir piekusis būt par ierindas darbinieku, tāpēc decembrī nolems nopietni ķerties klāt karjerai. Starp citu, vari droši noformēt savu uzņēmējdarbību. Personiskais bizness atnesīs Aunam panākumus un labklājību.

Decembra horoskops sievietei Aunam prognozē daudz kāzusa situāciju, kurās viņa nokļūs pašas nolaidības dēļ. Personiskajā dzīvē nevajag būt tik merkantilai, citādi tu zaudēsi visus cienījamos kavalierus. Ar naudu sievietei Aunam jābūt ekonomiskākai. Nepiekrīti nekādai aizdomīgai kapitāla ieguldīšanai, citādi paliksi bez naudas.

Decembra horoskops vīrietim Aunam iesaka būt tiešākam un atvērtākam ar tiem, kuri viņam pilnībā uzticas. Ja jūs sen strādājat kopā, nevajag pieglaimoties un mānīt partneri. Personiskajā dzīvē vīrieti Aunu vienā laidā gaida strīdi un pretenzijas. Beigu beigās tu no tā visa nogursi un izlemsi, ka gaidāmos svētkus pavadīsi draugu kompānijā. Vismaz tā būs mierīgāk un godīgāk.

Mīlestības horoskops decembrim
2017.gada decembra mīlestības horoskops Aunam iesaka ņemt iniciatīvu savās rokās un pirmajam iepazīties ar cilvēku, kas viņam patīk. Jo tu taču zini visus viltīgos paņēmienus mīlestības jomā, vai ne tā? Liktenis Aunam decembrī ir sagatavojis ne mazums pārbaudījumu. Pusi no tiem tu pārvarēsi godpilni un ar lepni paceltu galvu. Ja esi nolēmis noslēgt laulību ar mīļoto cilvēku, nekāpies atpakaļ. Ieklausies, ko iesaka tuvinieki.

Decembra mīlestības horoskops sievietei Aunam sola brīnišķīgu laiku, kad mīlestība pati tevi atradīs un pacels spārnos vienā acumirklī. Vientuļās sievietes Auni būs laimīgas un pašpaļāvīgas, kas arī nāks par labu. Decembrī tevi gaida neilgs brauciens, kura laikā gaidāma liktenīga tikšanās. Tu izjutīsi tādas simpātijas pret vīrieti, kas nav salīdzināmas ne ar ko.

Decembra mīlestības horoskops vīrietim Aunam iesaka nolūkot tās sievietes, ar kurām viņš strādā vienā kolektīvā. Iespējams, tā nav nejaušība, ka kāda no viņām cienā tevi ar aromātisku kafiju un gardām bulciņām. Vīrietim Aunam, kam jau ir izredzētā, vajadzētu aizdomāties par konkrētākām attiecībām. Jā, jā, runa ir par laulībām.

Naudas un karjeras horoskops decembrim
2017. gada decembra karjeras horoskops Aunam prognozē grandiozu pārmaiņu un sasniegumu laiku darba jomā. Tu pats būsi pārsteigts, cik ātri un precīzi paveiksi to, ar ko nevarēji tikt galā pēdējos mēnešos. No ekonomiskā viedokļa decembris Aunam būs teicams un stabils. Galvenais – nepārvērtē savas iespējas. Pret kritiku no kolēģu puses vajag izturēties mierīgi. Ja nolemsi pāriet citā darbā, visu kārtīgi pārdomā.

Decembra karjeras horoskops sievietei Aunam iesaka uzlabot attiecības ar priekšniecību. Citādi tev vēl ilgu laiku neredzēt paaugstinājumu amatā un pienācīgu algu. Ja sieviete Auns decembrī ieplānojusi atvaļinājumu, tad ir vērts atlikt to uz pāris mēnešiem. Apstākļi izveidosies tā, ka nebūs laika ne atpūtai, ne braucieniem.

Vīrietim Aunam decembrī vajag domāt nevis par karjeru, bet par to, kur un par ko iegādāties dāvanas tuvajiem cilvēkiem. Tuvojas svētki, bet tavs naudas stāvoklis nav tas labākais. Daudzi Auni sāks meklēt darbu, kas iet pie sirds, nevis peļņas dēļ. Ja decembrī tu vērsīsies pēc atbalsta pie drauga uzņēmēja, viņš sniegs tev vairākus vērtīgus padomus, kā sākt savu biznesu un palielināt ienākumus.

loading...