Lielais attiecību horoskops AUNAM. Līderis mīlestībā, ģimenē, attiecībās

26-03-2020

auns_mezazis


Uzmanīgs un lepns tēvs
Auns — uzmanīgs un lepns tēvs, ar sajūsmu sagaidošs mazuļa ierašanos pasaulē (lai kurš tas būtu pēc kārtas). Vēlāk, tiesa, tas vadīs bērnus un diktēs tiem nākotni, karjeru. Jāatgādina, ka bērni mīl neatkarību ne mazāk, kā viņš.

Tēvs — tā ir loma, kurā Auns jūtas lieliski. Ar labsajūtu viņš spēlē ar mazuļiem beisbolu un futbolu, stāsta par putniem un kukaiņiem, bet, bērnam paaugoties, labprāt uzaicinās ģimenes pusdienās uz restorānu. Viss, kas jādara jums — neļaujiet viņam saprast, ka mazais Henrijs vai Henrieta nozīmē jums vairāk nekā viņš, citādi viņa mīla pret bērniem manāmi saruks.

Ja pirms laulībām veiksmīgi esat strādājusi, tad varat to turpināt arī apprecoties, bet (sevišķi strādājot vienā nozarē) necentieties aizēnot vīru ar saviem ražošanas vai radošajiem panākumiem, viņš to necietīs. Auns ir tāds vīrs, kas drīzāk piedos jums steigā sagatavotas vakariņas, ne jūsu intereses zudumu pret viņu un viņa darbu.

Neiegrožojiet viņa neatkarību, bet taktiski centieties savaldīt viņa impulsivitāti. Viņam dzīvē jābūt līderim, citādi tā zaudē jebkuru jēgu; nepretojoties viņa enerģijai un entuziasmam. Tikko viņš pārstās valdīt darbā vai mājās, viņa optimisms pārvērtīsies tumšā neapmierinātībā, vēlāk — pilnīgā vienaldzībā.

Meklējiet zelta vidusceļu!
Atcerieties, viņam nepiemīt īpašība pakļauties. Nemēģiniet salauzt viņa vīrišķību, bet nezaudējiet arī savu individualitāti. Nekomandējiet viņu un neļaujiet to darīt ar sevi. Vīrs-Auns necietīs sievu, kura katru vakaru pavada, pļāpājot dāmu klubā. Arī sieva-klukste, kura mūžīgi tup mājās nodarbojas tikai ar
mājsaimniecību, viņam nepatiks.

Atrodiet zelta vidusceļu. Ja jums tas izdosies, pēc daudz daudz gadiem jūsu zelta kāzās būsiet vienīgā sirmmatainā Džuljeta, bet jums blakus, kaut novecojis, taču mūžīgi mīlošais Romeo, šīs krāšņās perspektīvas dēļ, sevišķi, ja pēc dabas esat romantiska (jūs nemaz nevarat cita būt, ja par dzīvesdraugu izvēlējāties sev Aunu) — vērts dzīvot.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6
loading...