Lielais attiecību horoskops AUNAM. Līderis mīlestībā, ģimenē, attiecībās

26-03-2020

auns_vezis


Par pozitīvo elementu attiecībās ar Aunu var uzskatīt to, ka pēc strīdiem viņš parasti pirmais palūgs piedošanu un pirmais vēlēsies jums palīdzēt.

Ja jūtaties slima vai jums ir nepatikšanas, Auns vienmēr būs blakus. Viņš devīgi tērēs jūsu labā naudu, nepalaidīs garām izdevību izteikt komplimentu, atklāti sajūsmināsies par jūsu izskatu un talantiem.

Viņš iekarst sīkumu dēļ, bet tas ir ātri pārejošs stāvoklis. Jūs varat kļūt par pašu lielāko vērtību viņa dzīvē, ko viņš arī apliecinās, bet līdz ar to, viņam patīkami sajust jūsu atzinību tā domām un darbiem. Auns cenšas būt jums viss, un tajā pašā laikā atšķirībā no citiem vīriešiem ar prieku atklāj sevi visu.

Auns vēlas, lai viņa draudzene būtu pati sievišķība un vienlaicīgi draugs; viņš mīl jūsu patstāvību, tomēr tādu, lai par līderi būtu viņš. No jums viņš sagaida uzticību un dievināšanu, ne verdzisku, bet ar pašcieņu. Un pēc visa augšminētā, jūs vēl gribat palikt kopā ar Aunu? Tad vēl pāris skices viņa raksturam. Viņš var pārsteidzīgi sarunāt nepatīkamas lietas (par kurām pat nedomā), bet jums jāpiedod un jaaizmirst tikpat ātri, kā to dara viņš.

Jums jāatzīst un jāpieņem visi viņa draugi, kaut sev viņš atstāj tiesības nemīlēt jūsējos. Ko tad vēlaties? Jūs izvēlējāties īstu vīrieti, un Auna personā tas jums pieder. Ja esat īsta sieviete, tad jūsu Romeo un Džuljetas romānu (bez skumjā fināla, protams) apskaudīs visi apkārtējie. Ja esat kļuvusi Auna sieva, ģimenes galva būs viņš. Viņš necietīs nekādus aizrādījumus no jums ne cilvēku klātbūtnē, ne vienatnē, sevišķi attiecībā uz naudu.

Galu galā tā ir viņa personīgi nopelnītā nauda. Nevarētu teikt, ka viņš būtu dzimis finansists, tomēr stingri noliegts iejaukties viņa finansu lietās. Ja tas ir tipisks Auns, tad nekad nežēlos naudu priekš jums un dos, lai cik jūs arī lūgtu. Viņš ar labpatiku nopirks jums čūskādas somiņu (ja būs atlikusi nauda), bet tikai pēc tam, kad būs iegādājies sev krokodilādas keisu. Viņš, protams, ir egoistisks, bet nekad skops.

Kaut arī Auns, pirms uzsāk ko privātu, bieži maina darbu, tas nekādi neiespaidos jūsu labklājību. Viņš atradīs paņēmienu nopelnīt labu naudu, kaut tā kusīs kā sniegs saulē. Labākais padoms tādā gadījumā — ekonomiski saimniekot, un ietaupītos līdzekļus atdot Aunam tikai tad, kad tie būs krasi nepieciešami.

Auni reti ko ietaupa “nebaltai dienai”, ja nu protams, viņu senčos nebija kāds skopulis vai Auna piedzimšanas brīdī spīdēja Mēness (paredz ekonomiju) — Vēžu un Mežāžu aizbildnis.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6
loading...