Lielais attiecību horoskops AUNAM. Līderis mīlestībā, ģimenē, attiecībās

26-03-2020

virietis_jaunava


Sabiedriskajā un sociālajā plaknē Auns ir dzimis cīnītājs un dumpinieks. Viņš labprāt izaicinās augstāk stāvošos, jo ir pārliecināts par savu pārākumu. Iespējams, ka tas tā arī ir, bet kuram patiks, ka to atgādina.

Par Auna patiku demonstrēt savu pārākumu, viņam daudz un bieži nākas ciest, sevišķi demonstrējot šo īpašību priekšniecībai, kura nelaidīs garām izdevību pazemot godkārīgo Aunu. Šādā gadījumā savā patmīlā aizvainotais Auns pēc atbalsta un mierinājuma griezīsies pie jums.

Ziniet, ka aiz pašpārliecinātības un agresivitātes Auns slēpj labi maskētu mazvērtības kompleksu. Ja spēsiet izārstēt viņa morālās traumas, Auna sirds nedalīti piederēs tikai jums. Nekad necentieties pierādīt Aunam, ka viņam nav taisnība, pat esot par to pārliecināta.

Jums jāmācās redzēt pasauli ar viņa acīm, mīlēt to, ko viņš mīl un ienīst viņa ienaidniekus. Šāds ir viņa dzīves princips, ja nespējat sekot tam, tad pameklējiet sev kādu citu vīrieti. Auna būtībai ir sveša izlikšanās; jūs ātri sajutīsiet vēsumu pēc atsvešinātā toņa, kādā tiksiet uzrunāta. Tai pašā laikā, uz jums vērstie dusmu uzliesmojumi ātri vien noplok, un visdrīzāk apliecina tikai īslaicīgu neapmierinātību. Lūk tādēļ Auna vēsums ir daudz briesmīgāks par viņa dusmu uzliesmojumiem.

Spēle nav raksturīga Auna būtībai. Viņš vienmēr ir tiešs un patiess visās savās izpausmēs — kā darbībā, tā mīlestībā.

Tikko sapratis, ka mīl, viņš nezaudēs vairs ne sekundi, tik ļaujiet tam spēlēt vadošo lomu. Nevajag vajāt, apnikt ar saviem telefona zvaniem, ar savu atzīšanos mīlā, līdz pārliecināsieties, ka tiekat mīlēta.

Labākais veids, kā atbrīvoties no Auna — pārņemt iniciatīvu savās rokās. Aunam jāļauj būt līderim, citādi viņa interese pret jums zudīs kosmiskā ātrumā.

Toties, kad viņš atzīsies mīlā, steidzīgi atmetiet vēsumu un pārlieku kautrību, citādi viņš meklēs siltumu citā vietā. Mīla ar vīrieti-Aunu radniecīga balansēšanai uz virves virs bezdibeņa, bet jūs pati līdzināties virves dejotājai.

Viņš jātur pastāvīgā spriedzes stāvoklī, uzturot interesi pret sevi, un tomēr viņam jābūt pilnīgi pārliecinātam par jūsu uzticību. Kā redzat, spēle nav no vienkāršajām, bet, ja vēlaties Aunu paturēt, iemācieties to spēlēt.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6
loading...