Lielais attiecību horoskops AUNAM. Līderis mīlestībā, ģimenē, attiecībās

26-03-2020

auns1


Ja varēsiet iemācīties sapņaini lūkoties un saglabāt viņa acīs visu savu pievilcību, viņš ar lielāko prieku visas pasaules sieviešu vidū priekšroku dos tieši jums, jo sevišķi tādēļ, ka Auns ļoti reti spēj saistīties ar vairākām sievietēm vienlaicīgi (ja tikai, nedod Dievs, viņa senčos bijuši Dvīņi vai Veneras nelabvēlīgs stāvoklis dzimšanas brīdī).

Vairāki romāni vienlaicīgi vienkārši neatbilst viņa priekšstatam par vienīgo, neatkārtojamo mīlu.

Nekad tas neiesaistīsies jaunās attiecībās, nepārtraucot iepriekšējās. Jebkurā gadījumā jutīsiet, ka lieta iet uz beigām. Auni netēlo mīlu. Toties tagad jūs esat lietas kursā, kā uz ilgu laiku piekalt sev Auna jūtas. Neesiet garlaicīga, apnicīga vai pārmērīgi pieticīga. Lai valdītu Auna sirdī, vienlaikus jāapvieno sevī ļoti daudzu un dažādu sieviešu īpašības. Pārlieciniet viņu, ka esat labākā sieviete pasaulē, un viņa uzticība nepazīst robežu.

Būdams vienlaikus ideālists un egoists, viņš nekad neatzīs savas kļūdas, un neticēs tam, ka viņa mīla mirusi. Viņš pūlēsies to reanimēt.

Arī pacietība nav bezgalīga un situācija, ar kuru samierinās vīriešu vairākums, Aunam kļūst neciešama, viņš papūlēsies no tās izkļūt. Pēc sakaru pārtraukšanas, sastopot viņu labvēlīgā noskaņojumā, varat uzsākt ar viņu atkārtotu romānu, neliekot manīt, ka starp jums jau kaut kas bijis. Lai vieglāk piedotu neuzticību, atcerieties, ka par iemeslu visam bijāt pati, jūs pārstājāt būt tā, ko viņš iemīlējis.

Laulības pārkāpšana nav raksturīga Aunam, tādēļ ļaunuma sakne esat jūs. To atcerieties. Jūsu rokās ir laimes atslēgas — nenozaudējiet tās.

Ja domājat, ka, izraisot Aunā greizsirdību, varat uzlabot attiecības, metiet šo domu no galvas ārā.

Pati pirmā jūsu neuzticība izrādīsies arī pēdējā. Auns nekad necietīs ne tikai neuzticību,- bet pat nevainīgu koķetēriju ar citu vīrieti.

Auns vēlas vadīt parādi vienmēr un visur, tostarp arī jūsu sirdī; viņš ir briesmīgs īpašnieks un greizsirdis.

Visļaunākais, ka pats atļaujas daudz no tā, kas jums ir liegts; turklāt viņš kategoriski pieprasa absolūtu ticību viņa bezgrēcībai. Iegaumējiet labi, ka viņa saistošās sarunas ar citām sievietēm ir tikai pieklājības normu ievērošana. Toties jūsu koķetēšana ar citu vīrieti tiks uztverta kā personīgs aizvainojums. Auns labprāt uzcels jūs uz pjedestāla un pielūgs kā dievību, bet nedod Dievs jums no turienes nolaisties vai tikai izrādīt neapmierinātību.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6
loading...