Lielais attiecību horoskops AUNAM. Līderis mīlestībā, ģimenē, attiecībās

26-03-2020

auns


Neviena no pārējam zodiaka zīmēm nav tik uzticīga mīlā, kāds ir Auns (ja mīla ir īsta). Godīgs pēc dabas, viņš nekad jūs nepievils, un, būdams ideālists, pat nespēs to iedomāties. Lai ko par viņu nerunātu, Aunam nepiemīt neuzticība vai pat viegls flirts. Un kā lai to iespēj, ja viņš vienmēr mīl līdz vājprātam. Auna mīla —- ideāls, apgarots romāns līdz kapa malai.

Jāteic gan taisnība, ka, klausoties Auna kvēlās runas, jāsaprot, ka viss tas attiecas tikai uz noteikto mirkli. Auna tieksmē pēc ideālas mīlas var izrādīties, ka rīt jūs vairs neatbilstat šim viņa etalonam, un tad viņš apskatīsies pēc jauna objekta. Tādēļ, būdama Auna iemīļotā, sargieties nokļūt viņa redzeslokā ar vecu šalli, kas rotā jūsu kaklu saaukstēšanās gadījumā, nepieņemiet viņu laikā, kad veicat manikīru, tīrāt zobus, krāsojat matus, līmējat skropstas, liekat kosmētiskās maskas; nespīdziniet viņu ar ilgstošu pļāpāšanu ar māti vai draudzenēm. Visas šīs darbības viņa saprašanā neietilpst jēdzienā par ideālu mīļoto, sapņu princesi.

Blakus viņam vienmēr jāizskatās, ka gatavojaties apmeklēt sarīkojumu vai jebkuru vietu, kur viņš aicinās. Ja dzīvojat divatā un viņš no rīta kā pasaku princis modina jūs ar skūpstu, nevajag sagaidīt viņu krācot vai ar izsaucienu: “Kāda velna pēc tu mani modini?”

Jums līdz galam jānospēlē pasaku princeses loma, kas, pamostoties, uzlūko viņu sapņainām acīm un maigi apskauj. Auns, ja tā mīļotā nepietiekoši romantiska, jūt sarūgtinājumu, dusmojas un beigās dodas citas mīļotās meklējumos, kas raksturotu viņa sapņu ideālu. Šādu rīcību no viņa puses nevar saukt par negodīgu. Viņš neaizmirst solījumus, bet tā esat jūs, kas pievīla lolotās cerības. Jūs solījāt būt daiļa lakstīgala, bet izrādījāties apnicīga zvirbuliene.

Jūsu balss tam likās eņģeļu dziesma, bet jūs kliedzat tā, ka plīst bungādiņas. Un, galvenais, kādēļ?

Viņš tik vien kā divus vakarus pēc kārtas aizsēdējās pie draugiem līdz vēlai naktij, bet jūs krītat histērijā, it kā pastrādāts būtu noziegums. Ko jūs atļaujaties? Laulības viņa uztverē nav cietums un viņš nav ieslodzītais, tas jums pamatīgi jāielāgo.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6
loading...