Lielais aprīļa horoskops VĒZIM: mīlestība, karjera, nauda

19-04-2017

vezis

2017.gada aprīļa horoskops Vēzim sola zināmu pieklusumu dažādās dzīves jomās. Galvenais – neatslābināties un neslinkot, ja parādīsies jauns amats un izveidosies grūta finanšu situācija. Iespējamas kļūdas, krāpšana un svarīgu dokumentu pazaudēšana, tāpēc aprīlī Vēzim jāievēro elementāra piesardzība un modrība.

Aprīļa horoskops sievietei Vēzim iesaka nodarboties ar mājas darbiem vairāk, nekā ar profesionālajiem. Attiecības kolektīvā ir jāpārskata, citādi priekšniecībai nepatiks jūsu pārmērīgā pašpārliecinātība un ambiciozitāte. Ja sieviete Vēzis pati ir vadošā amatā, aprīlī viņai radīsies grūtības saskarsmē ar padotajiem. Esiet pacietīgas, nevis nogrieziet kā ar nazi. Cita darba meklēšana nebūs izeja no situācijas.

Aprīļa horoskops vīrietim Vēzim prognozē aizkavēšanos darba jomā. Jūs pārāk tuvu pie sirds ņemat visas ražošanas problēmas, tāpēc esiet līdzsvarotāks emocionālajā plānā. Vēzim vajag stingri salikt prioritātes un atrast piemērotu brīdi sarunai ar priekšnieku. It īpaši, ja jūs sen plānojāt parunāt par algas paaugstināšanu.

Šķir nākamo lapu un uzzini mīlestības horoskopu aprīlim!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...