Lielais aprīļa horoskops VĒRSIM: mīlestība, karjera, finanses

19-04-2017

versis

2017.gada aprīļa horoskops Vērsim sola sarežģītu mēnesi, kurā būs vieta gan priekiem, gan depresīvam stāvoklim. Nekautrējieties vērsties pēc palīdzības pie draugiem vai tuviniekiem. It īpaši, ja situācija ir nonākusi strupceļā. Vērsis aprīlī diez vai uzdrošināsies uz varonīgu rīcību mīlas lietās. Viņš vairāk nodosies pārdomām, nekā rīkosies. Lai gan dažkārt Vērsim ir noderīgi veikt kļūdu labojumu, lai tās vairāk nepieļautu.

Aprīļa horoskops sievietei Vērsim sola nedaudz mīklainu un divdomīgu mēnesi. Jums vairāk interesēs tas, ko saka citi, nevis personīgais viedoklis. Pacentieties nenonākt to cilvēku atkarībā, kuri ir noskaņoti pret jums patmīlīgi un negatīvi. Tas it īpaši attiecas uz vīriešiem, kuri aprīlī pa īstam sāks “medīt” naivās un lētticīgās sievietes Vēršus.

Aprīļa horoskops vīrietim Vērsim prognozē romantiskas tikšanās un liktenīgas iepazīšanās. Tikai attiecībās ar sievietēm jums jābūt ļoti piesardzīgam. Citādi jūs ne tikai piemānīs, bet atstās bez graša kabatā. Vērsim vajag izvairīties no ciniskām un neatlaidīgām dāmītēm.

Šķir nākamo lapu un lasi mīlestības horoskopu aprīlim!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...