Lielais aprīļa horoskops SKORPIONAM: mīlestība, karjera, nauda

20-04-2017

skorpions

2017.gada aprīļa horoskops Skorpionam paredz kardinālas izmaiņas visās dzīves jomās. Lai gan jūs arī pats tieksieties pēc tā, lai ieviestu jaunas vēsmas darba un personīgajā sfērā. Patīkami notikumi gaida Skorpionu aprīļa vidū, kas paveikto darbu novērtēs priekšniecība. Daudzi dosies meklēt citu darbu vai sāks apgūt jaunu profesiju. Tāliem braucieniem aprīlis nav īpaši labvēlīgs. Skorpionam 2017.gadā lielā mērā palīdzēs intuīcija, kas viņam ir labāk attīstīta, nekā citiem.

Aprīļa horoskops sievietei Skorpionam iesaka nodarboties ar personīgās dzīves iekārtošanu. It īpaši, ja jūs nesen esat šķīrusies no mīļotā vīrieša vai ilgu laiku dzīvojat viena. Sieviete Skorpions aprīlī būs pārāk ievainojama, kas kļūs par iemeslu tenkām un nepatīkamiem incidentiem.

Aprīļa horoskops vīrietim Skorpionam iesaka izveidot jaunas iepazīšanās. Pēdējā laikā jūs tikpat kā nevienam neuzticaties, tāpēc steidzami mainieties un kļūstiet atvērts. Sievietes aprīlī ne tikai vienkārši pievērsīs uzmanību Skorpionam, bet pašas izteiks piedāvājumus. Lai gan sirds dziļumos jūs sapņojat par maigu un mierīgu dāmu.

Nākamajā lapā – mīlestības horoskops aprīlim!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...