Lielais aprīļa horoskops LAUVAI: mīlestība, nauda, karjera

19-04-2017

lauva

2017.gada aprīļa horoskops Lauvam sola aktīvu, daudzveidīgu un enerģijas piepildītu mēnesi. Ne tikai daba apkārt mostas, bet arī jūs līdz ar to. Lauva ar savu siltumu sasildīs visus apkārt, ja nebūs pretrunās pats ar sevi. Protams, aprīlī viss nebūs gludi, bet kopumā tas būs lielisks laiks mīlestībai, finanšu sasniegumiem un jaunam darbam.

Aprīļa horoskops sievietei Lauvai iesaka rūpīgi izanalizēt saņemto informāciju. Iespējami jaunumi no cilvēkiem, kurus jūs neesat redzējuši jau daudzus gadus. Sievietei Lauvai jāpiesargās no savtīgām un pieglaimīgām personām. Tās aprīlī var sagādāt tik daudz nepatikšanu jūsu dzīvē, kas var novest depresijā. Lai gan stipro un pašpārliecināto sievieti Lauvu ir grūti iedzīt stūrī.

Aprīļa horoskops Lauvam vīrietim iesaka censties iegūt tās sievietes simpātijas, kurā jūs esat patiesi iemīlējies. Neskatieties atpakaļ pat tad, ja tur bija labāk un mierīgāk. Viss jaunais un oriģinālais piesaistīs Lauvu un palīdzēs pavirzīties uz priekšu gan karjerā, gan personīgajā dzīvē. Nenoklusējiet problēmu, bet drosmīgi runājiet par to ar sevi, vai meklējiet tuvu cilvēku atbalstu.

Šķir nākamo lapu un uzzini, kā veiksies mīlestībā!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...