Lielais aprīļa horoskops DVĪŅIEM: mīlestība, karjera, nauda

19-04-2017

dvini

2017.gada aprīļa mīlestības horoskops Dvīņiem sola patiešām laimīgu un jūtām bagātu mēnesi. Romantikas un aplidošanu būs tik daudz, ka jūs uz laiku aizmirsīsiet par darbu un finanšu grūtībām. Tikai esiet mazāk greizsirdīgs pret iemīļoto, citādi ar šīm jūtām sabojāsiet brīnišķīgas attiecības. Dvīņiem nevajadzētu mesties mīlestībā kā atvarā. It īpaši, ja simpātijas jums izraisa Uguns zīmes pārstāvji. Diez vai jūs varēsiet atrast savstarpēju saprašanos ar Lauvu, Strēlnieku un Aunu.

Aprīļa mīlestības horoskops sievietēm Dvīņiem iesaka vienkāršāk skatīties uz attiecībām ar iemīļoto. Jūs pastāvīgi meklējat iemeslu, lai saķildotos vai strīdētos. Nemeklējiet dzīvesdraugu starp tiem, kurus jūs sen un labi pazīstat. Mīlestība pie Dvīņiem var atnākt piepeši, kā zibens spēriens.

Aprīļa mīlestības horoskops vīriešiem Dvīņiem iesaka cieņpilnāk attiekties pret sievieti, kuru jūs mīlat ar visu sirdi. Pat draugi jūs patiesi apskauž par to, cik brīnišķīga sieviete ir jums blakus. Pievienojiet attiecībām romantikas dzirksti, uzaiciniet dāmu uz restorānu un sarīkojiet pārsteigumu. Aprīlis Dvīņiem iepazīšanās ziņā izrādīsies ražīgs.

Šķir nākamo lapu un uzzini karjeras horoskopu aprīlim!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...