Lielais aprīļa horoskops DVĪŅIEM: mīlestība, karjera, nauda

19-04-2017

dvinis

2017.gada aprīļa horoskops Dvīņiem sola mēnesi, kad viņi iegūs slavu un gūs virsroku pār personīgo nepārliecinātību. Panākumi un peļņa nāks tik ātri, ka jūs pat atjēgsieties nepaspēsiet. Lai gan bezdarbībā ieslīgt nevajag, citādi konkurenti ar prieku pārtvers jūsu ģeniālās idejas. Dvīņiem vajag attīstīties garīgi, bet iespējas gadījumā atrast nodarbi, kas iet pie sirds. Aprīlī gaidāmas interesantas iepazīšanās, lietišķa sadarbība un mīlas dēkas.

Aprīļa horoskops sievietēm Dvīņiem iesaka būt optimistiskākām, īpaši, ja runa ir par personīgo dzīvi. Draugi palīdzēs jums grūtos brīžos, bet tuvinieki atbalstīs materiāli. Tikai nejauciet patiesu draudzību un banālu pazīšanos. Dvīņiem nevajag atjaunot attiecības ar bijušajiem mīļotajiem – tas radīs tikai pārdzīvojumus.

Aprīļa horoskops Dvīņiem vīriešiem sola spilgtas pārmaiņas mīlas sfērā. Jūs beidzot pa īstam iemīlēsieties un nolemsiet izveidot stipru laulību. Lai gan daudzi Dvīņi tik ļoti lolos savu brīvību, ka partneru maiņa viņiem kļūs par normālu parādību.

Šķir nākamo lapu un uzzini mīlestības horoskopu aprīlim!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...