Lielais aprīļa horoskops AUNAM: veiksme, mīlestība karjera

19-04-2017

auns

Horoskops 2017.gada aprīlim iesaka Aunam “izvilkt” no dvēseles dziļumiem savas fantāzijas, idejas un nākotnes plānus. Pienācis laiks atklāt pasaulei savus talantus un kļūt aktīvākam it visā – mīlestībā, darbā un attiecībās. Praktiskums un centība aprīlī būs galvenās veiksmes sastāvdaļas. Auns ir centrējies uz veiksmi personīgajā dzīvē un finansiālu labklājību, un tas nozīmē, ka viņš to papilnam saņems.

Horoskops aprīlim sievietei Aunam iesaka radoši pieiet it visam, ar ko viņa nodarbojas. Pat garlaicīgu darbu var padarīt interesantāku un radošāku. Ja Auns izgudros ieviest idejas Pilnmēness laikā, tad nākotnē viņu gaida nepārtrauktas vilšanās. Meklējiet jaunus iekšējās attīstības ceļus, kā arī mazāk klausieties neizglītotu cilvēku padomos.

Vīrietim Aunam aprīļa horoskops paredz ne mazums pārdzīvojumu attiecībā uz materiālo nestabilitāti, lai gan mēneša sākumā ar naudu viss būs kārtībā. Aunam nepieciešams atrast vēl vienu darbu, lai nodrošinātu sevi ar finansēm. Ja jūs nodarbojaties ar personīgo biznesu, aprīlī meklējiet jaunus un uzticamus partnerus. Starp citu, par tiem var kļūt jūsu seni lietišķi draugi, tāpēc noteikti sazvanieties ar viņiem.

Šķir nākamo lapu un lasi mīlestības horoskopu Aunam!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...