Lēni vingrojot, dzer tēju! Interesants ieteikums tievētājiem

01-09-2018

teja2


Ir tāds teiciens: “Jo tievāks viduklis, jo garāks mūžs”. Aptaukošanās var kļūt par daudzu nopietnu slimību, to skaitā išēmijas, stenokardijas, hipertonijas, insulta un infarkta, astmas, nieru kaišu, neauglības un pat vēža cēloni. Tāpēc pret lieko svaru jāvēršas nopietni, un šajā ziņā var palīdzēt arī šāds vingrojums.

* Jānostājas taisni, rokas jāpaceļ virs galvas un ar visu ķermeni jāpastiepjas augšup – kā stādiņam, kas tiecas pretī saulei.

Jāiztēlojas, ka pa muguru un rokām plūst patīkami vēss ūdens, kas rada svaiguma, prieka un pavasara sajūtu. Tad, paceļoties pirkstgalos, vēl spēcīgāk jāpastiepjas augšup un vienlaikus jāatsauc atmiņā kāda jauka bērnības dienu epizode.

Šāda poza jāsaglabā 3–5 minūtes, tad rokas lēnām jānolaiž un jāpaņem piala ar aukstu tēju.

Izdarot ieelpu, domās jāizrunā skaņa a–a–a–a, jāiemalko tēja un jācenšas sajust, kā tā virzās ne tikai pa barības vadu, bet arī pa ķermeņa mugurpusi – no augšas uz leju, atsvaidzinot un atdzīvinot katru orgānu, katru šūnu un attīrot organismu no sārņiem un toksīniem.

Iztēlei jāpalīdz, izdarot dažādas kustības – pagriezienus, noliekšanos u. c. – un turpinot domās atkārtot skaņu a–a–a–a: tai jāskan ķermeņa iekšienē tīri un priecīgi.

Vingrojums jāizpilda 6–8 reizes, bet pēc tam to pašu atkārto, tēju nemalkojot, bet tikai iedomājoties, ka tas tiek darīts.

loading...