Leģendārās dziednieces Vangas rituāls veiksmei

21-07-2019

Vangēlija jeb Vanga ir leģendāra bulgāru dziedniece, kura dzimusi 1911. gada 31. janvārī. Viņa kļuva slavena ne tikai kā dziedniece, bet arī ekstrasense. Šīs spējas esot parādījušās pēc tam, kad viņai jaunībā iespēra zibens: viņa kļuva akla toties ieguva pārdabiskus talantus.

Piedāvājam kādu vienkāršu Vangas rituālu veiksmei. Ticēt vai ne, paliek tavā ziņā.

Jebkurā gadījumā rituāls ir ļoti vienkāršs.

Jāpieceļas agri no rīta, rītausmā, jāielej glāzē ūdens un jāčukst šādi vārdi: “Ūdentiņ, ūdentiņ, tu ļauj man padzerties, ļauj man nomazgāties. Tad dod man, ūdentiņ, trīs piles veiksmes, piecas piles panākumu un okeānu laimes. Ar atslēgu aizslēdzu, ūdenī apmazgāju, lai viss piepildās. Āmen.”

Ūdens no glāzes jāizdzer līdz pēdējai pilītei.

Saglabā, lai nepazaudētu!

loading...

1 Comment

  1. Lelde 24.07.2019 at 07:25 - Atbildēt

    Vienmēr izmanto iespēju, kad vari laimēt redordlielus Džekpotus kādā no izlozēm – šoreiz prātam neaptveramus 195 miljonus eiro nākošajā SuperEnalotto izlozē, kas ir šīs izlozes visu laiku absolūtais rekords! Tu taču negribētu palaist garām savu laimīgo izlozi tikai tāpēc, ka aizmirsi nopirkt biļeti? Nepieļauj to! Reģistrējies izlozei caur šo saiti https://goo.gl/d1V5JN , iegādājies arī MegaMillions, kurā izspēlēs 168 miljonu dolāru Džekpotu. Padomā, vai varēsi sev piedot, ja nebūsi mēģinājis iegūt Džekpotu, kurš ļaus saņēmējam visu atlikušo mūžu nestrādāt un pilnvērtīgi baudīt karalisku dzīvi. Iespējams, šis Džekpots gaida tieši tevi.