Leģendārā Volfa Mesinga pareģojumos atklāj norādes uz koronavīrusu

24-03-2020


Vienu no slavenākajiem telepātiem un pareģiem Volfu Mesingu atceras vēl mūsdienās, jo viņa prognozes turpina piepildīties. Tagad atklājies, ka Mesinga brīdinājumos Krievijai un visai pasaulei ir daudz norāžu uz pašreizējo koronavīrusa COVID-19 pandēmiju.Pirms nāves Mesings paspēja izteikt daudz pareģojumu par 21. gadsimtu. Viņš apgalvoja, ka pasaule stipri mainīsies un būs spiesta pārdzīvot dažādus pārbaudījumus.

Ap 2020. gadu, saskaņā ar viņa prognozēm, pasaulē izveidosies sarežģīta ekonomiskā situācija, kas ļoti līdzinās tai, kādu piedzīvojam šobrīd. Lai arī leģendārais ezoteriķis konkrēti neminēja naftas cenu kritumu un dolāra kursa pieaugumu, daudzi izteikuši pārliecību, ka tieši šādas grūtības Mesings domājis ar “sarežģītu situāciju”.

Kas attiecas uz vīrusa pandēmiju, par to Mesings pravietoja, minēdams, ka no Ķīnas gaidāmas kādas lielas briesmas. Pareģis vairākkārt uzsvēra kādus slēptus draudus, ko pasaule var sagaidīt no šīs lielvaras.

Tagad cilvēki ar šausmām apjauš, ka ar slēptajiem draudiem viņš varēja būt domājis tieši koronavīrusa pandēmiju, kas, kā tiek uzskatīts, sākās tieši Ķīnā. Bet pārbaudījumi, par kuriem runāja Mesings, var būt tie paši, kādus šobrīd izjūt daudzas valstis cīņā pret nāvējošo infekciju.

Žurnālisti piebilst, ka tas viss gan ir tikai minējumi, par kuriem runā galvenokārt astrologi un Mesinga ideju sekotāji. Ticēt tiem vai ne – katra paša ziņā.

Avots: “Brainum”

VAIRĀK RAKSTU

Šīm trīs horoskopa zīmēm koronavīruss nav īpaši bīstams, apgalvo astrologs Globa

Pēteris Apinis: SARS CoV 2 visvairāk apdraud ārstus, māsas un citus medicīnas profesionāļus

Volfs Mesings: Šīs trīs horoskopa zīmes ir īpaši cilvēki!

loading...