Lauru lapa. Spēcīgākais naudas talismans tavā virtuvē – kā to izmantot?

21-02-2023

Foto – Pixabay

Naudas talismani vienmēr ir bijuši ļoti populāri. Mūsu senči ticēja, ka lauru lapa palīdzēs ne tikai ietaupīt, bet arī vairot ienākumus.

Kopš seniem laikiem lauru lapa ir saistīta ar bagātību. Šī garšviela tika uzskatīta par ļoti spēcīgu talismanu, kas piesaista naudu un labklājību.

Iemācies no lauru lapas izgatavot spēcīgu naudas magnētu.

Kāpēc lauru lapu liek makā – senču noslēpums

Lauru lapa palīdzēs piesaistīt naudu un saglabāt esošo kapitālu – tam ticēja mūsu senči. Tāpēc mums tik pazīstamo “lauru lapu” liek makā.

Tomēr izņemt lauru lapu no iepakojuma un ielikt to makā nav iespējams. Lai garšviela kļūtu par naudas talismanu, tā ir pareizi jāsagatavo.

Kā ielikt lauru lapu makā – maģisks noslēpums

Šim rituālam ir nepieciešams paņemt trīs lielas lauru lapas. Garšvielu vajadzētu berzēt ar rokām, bet šajā brīdī ir svarīgi domāt tikai par labām lietām un iedomāties, cik daudz naudas jums būs.

Sarīvētās lauru lapas ietin salvetē un paslēpj somiņā tā, lai neviens nevarētu pamanīt, pat nejauši.Lauru lapu ielikšana makā – šie vārdi ir jāatceras.

Lai nostiprinātu naudas talismanu lauru lapas formā, ir jāizrunā aizlūgums. Veiciet to ļoti vienkārši, taču ir svarīgi koncentrēties uz pozitīvām domām. Izvēlieties visskaistāko, veselu un lielu lauru lapu. Ja vēlaties iegūt naudu, uz tās jāuzraksta vēlamā naudas summa.

Pēc tam uz lauru lapas uzklājiet savu mīļāko ēterisko eļļu. Šim nolūkam labāk izvēlēties apelsīna, kanēļa, sandalkoka, bazilika, ciedra vai pačūlijas eļļu – uzskata, ka tās piesaista naudu un bagātību.

LASIET ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kāpēc jānēsā lauru lapa naudas makā? + Vēl pieci talismani labklājības piesaistīšanai

Ķiploks un lauru lapas. Kā pagatavot maģisku līdzekli labklājības vairošanai

Kāpēc vērts mājās sadedzināt lauru lapu? Divdesmit rituāli ar brīnumaino lapiņu

loading...