Laulību horoskops. Kādi ir katras zodiaka zīmes plusi un mīnusi kā dzīvesbiedram?

22-08-2020

kazas


Gatavojies precēties? Uzzini, kādi laulībā ir katras zodiaka zīmes plusi un mīnusi!

Auns
Par laimi ar Aunu nekad nav garlaicīgi, jo viņš ir jautrs, mīlošs, dauzonīgs un aizrautīgs. Tomēr reizēm viņš var kļūt nedaudz egoistisks un varaskārs.

Vērsis
Vērši ir uzticami un strādīgi, vakarā viņi atgriežas mājās vienā un tai pašā laikā. Un Vērsi var paļauties! Bet nebrīnies, ja Vērsis grib arī kārtīgi baudīt dzīvi. Kāda ir medaļas otra puse? Viņš gaida, ka arī tu būsi tikpat uzticams un precīzs cilvēks. Citiem vārdiem, viņš var kļūt nedaudz nūģisks.

Dvīņi
Dvīņi ir lielisks sarunas biedrs, interesants un gudrs. Tomēr viņš ir tas, kas pastāvīgi runā – viņam var būt grūti uzklausīt tevi. Dvīņiem patīk daudzpusība, bet tai pašā laikā viņš var kļūt par ieradumu vergu.

Vēzis
Vēzis ir laipns, mīl mammu (nu, vairākumā gadījumu… gadās arī pretēji piemēri), un viņš ļoti labi saprot tavas jūtas. Kas attiecas uz mīnusiem, Vēzim ir augstas ekspektācijas, lai tu būtu līdzīga viņa mammai. Viņš reizēm var kļūt arī kaprīzs.

Lauva
Ar Lauvu nekad nebūs garlaicīgi! Lauva ir spožs, dinamisks un spilgts cilvēks. Tomēr Lauva var arī uzmest lūpu, ja neatrodas uzmanības centrā.

Jaunava
Ja tu esi organizēts cilvēks, īpaši finanšu lietās, noteikti precies ar Jaunavu! Jaunava veltīs savu dzīvi tev, un kopā jūs daudz sasniegsies. No otras puses, Jaunavām patīk pārāk pareiza rutīna, viņas var kļūt piekasīgas un ciest no pašapziņas trūkuma.

Svari
Svari ir komunikabla, romantiska un maiga personība ne tikai attiecībās ar dzīvesdraugu, bet arī citiem cilvēkiem viņa saskarsmes lokā. Tomēr reizēm Svariem var pietrūkt izlēmīguma. Esi gatava cīnīties ar konkurentēm, jo tavs vīrietis valdzinās daudzas.

Skorpions
Skorpioni ir uzticami, kaislīgi, tieši un izlēmīgi. Viņi arī ir lieliski gultā, bet tu droši vien to jau zini!
Mīnusi? Viņiem vienmēr ir “kaut kas aiz ādas”, un viņi var pārāk labi glabāt noslēpumus.

Strēlnieks
Strēlnieks vienmēr ir avangardā, viņam patīk ceļot, turklāt viņš ir visai gudrs un erudīts.
Diemžēl strīdos viņš ir burtiski neuzvarams, jo visvairāk par visu necieš zaudēt un piekāpties.Mežāzis
Mežāzis ir strādīgs un pilns izlēmības sasniegt visu, ko iecerējis. Tas Mežāzi padara par lielisku precību kandidātu. Mežāzis ir ļoti uzticīga zīme, apveltīts ar lielu gribasspēku un neatkarību. Bet viņš var būt arī pārāk spītīgs, reizēm kontrolējošs un mazliet emocionāli vēss.

Ūdensvīrs
Ūdensvīrs ir sirdī vienmēr jauns, vienmēr labā noskaņojumā, ļoti inovatīvs, vienmēr meklē jaunus dzīves aspektus. Mīnusi? Uz viņu reizēm nevar paļauties, un gadās, ka viņš sadumpojas.

Zivis
Zivis lieliski prot klausīties, viņas ir romantiskas un kaislīgas. Mīļotajam cilvēkam viņas atdod sirdi un dvēseli. Tomēr tas ne vienmēr ir labi, jo daži cilvēki mēdz to izmantot. Viņām arī raksturīgas garastāvokļa svārstības.

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS HOROSKOPUS!

Trīs horoskopa zīmes, kuras leģendārā dziedniece Džūna uzskatīja par unikālām

Horoskops Jaunavas zīmē dzimušajām ideālistēm. Uzticīga, uzticama, uzcītīga!

Spilgtāko īpašību horoskops. Kas jāzina par katru zodiaka zīmi – īsi un precīzi!

loading...