Laulības ostā iestūrējuši Hosams Abu Meri un Linda Krūmiņa

11-08-2019

Facebook

Libāniešu izcelsmes ārsts un politiķis Hosams Abu Meri un Latvijas Televīzijas raidījuma “Rīta Panorāma” vadītāja Linda Krūmiņa 10. augustā kļuvuši par precētu pāri, kāzas nosvinot Mālpils muižā.

Precēta vīra godā Hosams iesoļo, būdams jaunā amatā. Pagājušajā nedēļā viņš iecelts par Libānas goda konsulu Latvijā. Hosams Abu Meri, neievēlēts 13. Saeimā, gada sākumā apstiprināts par Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa ārštata padomnieku sabiedrības integrācijas jautājumos, bet šovasar kļuvis par Libānas goda konsulu. Tā nu Linda tagad būs ne tikai Latvijā zināma žurnāliste, bet arī konsula kundze.

Pēc pašu stāstītā, Hosama un Lindas liktenīgā sastapšanās notikusi 2017. gada novembrī, kad Abu Meri viesojās Krūmiņas vadītajā Latvijas Televīzijas pārraidē “Rīta Panorāma”, lai sniegtu interviju. Ciešāk satuvinājušies abi pēc gadumijas.

Sniedzot skaistu saderināšanās gredzenu, Hosams Lindas roku lūdza pērn novembrī, un viņa atbildēja ar “jā!”. Šā gada sākumā žurnālam “Kas Jauns” pāris atklāja – vasarā svinēs kāzas. “Šīs attiecības man ir ļoti īpašas, un iespēju robežās cenšos ieturēt privātumu – mūsu lietas atstāt mūsu ziņā. Man ir pieredze, kad mana dzīve izvēršas pārāk publiska, kad presē tiek rakstīts par teju katru manu un manas dzīvesbiedres soli. Vairs tā negribu,” skaidroja Hosams, kuram Latvijā šī būs jau trešā laulība.

Ievērojot paša principus, neko daudz vairāk par attiecībām ar mīļoto Hosams medijiem nav stāstījis.

Taču, kā vēsta portāls www.jauns.lv, ārsts, iespējams, nav bijis līdz galam godīgs, atklājot abu romantisko liktenīgās satikšanās stāstu. Ir cilvēki, kuri apgalvo, ka Hosams Abu Meri un Linda Krūmiņa, rokās sadevušies, redzēti vēl pirms tikšanās Latvijas Televīzijas gaiteņos, kur, pēc ekspolitiķa stāstītā, uzšķīlusies viņu mīlas dzirksts.

loading...

1 Comment

  1. Anonymous 13.08.2019 at 06:39 - Atbildēt

    Tā Linda sevi miskastē atradusi, normālu vīrieti atrast nevar…Lai ar šitādu ķēmu, labāk aizšuj un ej klosterī.