“Latviešu spēks izgaismojas grūtos laikos.” Astrologs Račs uzteic krīzes lēmumus

29-04-2020

Kadrs no video


Risinot koronavīrusa krīzi, Latvija ir uzskatāma par paraugu daudzām citām valstīm, kur sērgas sekas ir ārkārtīgi smagas, uzskata pazīstamais astrologs un grāmatu autors Andris Račs, slavējot mūsu valsts varas institūciju īstenotos risinājumus sērgas apkarošanā.

“Vispār jāsaka – cepuri nost! Uz citu valstu muļķīgās rīcības fona Latvijā tiek pieņemti diezgan sakarīgi lēmumi. Es, protams, negribu lietot terminu “veiksmes stāsts”, kas tautā ir iegājies. Bet mūsu [latviešu] mentalitāte ir tāda, ka tās labākās īpašības izgaismojas tieši tad, kad ir slikti,” viņš sacīja intervijā grāmatu apgāda “Jumava” vadītājam Jurim Visockim.

APGĀDA “JUMAVA” TIEŠSAISTES SARUNU AR VĒDISKO FILOZOFU UĢI KUĢI SKATIES ŠEIT!

Pēc Rača teiktā, to, ka Žurkas gads būs smags, paredzēja visi astrologi, atšķīrās vien tas, vai viņu prognozes bija “sliktas” vai ļoti “sliktas”.

Pagājušajā gadā es nācu klajā ar prognozi, ka Latvija uz pasaules fona grūtos laikos izskatīsies salīdzinoši labi. Es paredzēju, ka 2020.gadā cilvēkiem un valstīm nāksies norobežoties. Ar norobežošanos es gan biju vairāk domājis zināmu protekcionismu starp valstīm, bet patiesība – koronavīrusa pandēmijas uzliesmojums – izrādījās vēl skarbāka, atzina astrologs.

Viņš norādīja, ka jau pērnā gada nogalē viņam esot radusies tēlaina līdzība par šo gadu – 2020.gads, pēc astrologa paustā, ir “tāds žurku, vārnu un vilku laiks”, kas nozīmē spēju izturēt dažādas negatīvas parādības.

Šajā saistībā Račs minēja, ka Latvijā 99 procentiem cilvēku vīruss gājis secen, tomēr savā praksē viņš esot saskāries ar to, ka pašreizējos apstākļos daudzi jūtas psiholoģiski nomākti.

Vaicāts, cik lielā mērā cilvēka liktenis atkarīgs no zodiaka zīmes, kurā viņš dzimis, un paša veidotā dzīves gājuma, astrologs atbildēja, ka tā dēvētā brīvā griba svārstās vidēji no 25 līdz 90 procentiem.“Izšķirīgi svarīgs nav tas, cik tev ir grūta dzīve, bet cik tevī ir spēka šīs grūtības pārvarēt,” akcentēja Račs.

Viņš vērsa uzmanību uz to, ka mūsdienu astrologi mazāk runā par nākotni, bet vairāk par dzīvi šeit un tagad.

“Mēs esam stipri iegājuši psiholoģijas lauciņā attiecībā uz to, kā dzīvot, kā būt laimīgam, saskaņā ar sevi, saskaņā ar Visumu, dzīves ritmu. Es uzskatu, ka var nākotni arī nezināt, bet tev ir jāsaprot, kur tu atrodies. Ja tu esi grūtā posmā, tas nenozīmē, ka tu esi slikts cilvēks, tev vienkārši ir sarežģīts periods,” klāstīja eksperts.

Cilvēka viedums sākas tad, kas mēs nenoliedzam ne šīs zemes, ne aizsaules dzīvi. Kad mēs mākam uzturēt mūžību prātā, bet dzīvot laicīgajā pasaulē. Manuprāt, tā ir veselīga cilvēka dzīves pozīcija, uzsvēra Račs.

ANDRA RAČA GRĀMATAS VARI IEGĀDĀTIES ŠEIT!

loading...