Lāsts: negatīva enerģija, kuru “darbina” tavs vājums

20-08-2020
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

Bieži dzird pieminam lāstu kā kaut ko mistisku, viduslaicīgu un mazticamu. Bet patiesībā lāsts vienkārši ir negatīva enerģija, kas var ietekmēt tavu dzīvi. Problēmas kļūst intensīvākas nekā parasti, bet panākumus gūt kļūst grūtāk.Tomēr ir arī vairāki veidi, kā sevi pasargāt jeb, pareizāk sakot, spēcināt, uzskata ezoteriķi.
Pirmais solis pret negatīvu iedarbību ir labi veidota un strukturēta aura, kas atgrūž visu slikto, kas kaut kādā veidā varētu ietekmēt mūsu dzīvi.

Tas lielā mērā saistīts ar vibrācijām. Tev jāsaprot: kad izjūti pozitīvas emocijas un esi situācijās, kurās tev patīkami būt, ap tevi rodas noteikta veida vibrācijas. Ja kāds mēģina uzlikt lāstu, tas rada pretējas vibrācijas, kas tevi nevarēs skart, jo tevi jau ieskauj pozitīvas vibrācijas.

Tāpēc arī tik daudz tiek slavēts pozitīvs dzīvesveids – lai neļautu negatīvai ietekmei bojāt tavu dzīvi. Satiecies ar cilvēkiem, kuri dara tevi laimīgu, un radi situācijas, kas sniedz pozitīvus rezultātus.

Neviens nenoliegs, ka visiem ir savi stresi, satraukumi un problēmas gan profesionālajā, gan privātajā dzīvē, un tas bieži rada dažādas pārmaiņas dzīvē, no labām līdz sliktām.

Tas ir viss ir pilnīgi dabīgi, bet mūsu rokās ir neļaut negatīvām domām pārņemt visu mūsu būtību, bet katru situāciju risināt atsevišķi un kopumā skatīt dzīvi pozitīvā gaismā.

Lāsta lielākais spēks ir tavs vājums. Atsakies no vājībām un uzreiz sajutīsi atšķirību!

PAR LĀSTU LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS:

1. LĀSTS – KĀ ATBRĪVOTIES NO NEGATĪVAS PROGRAMMAS

2. DESMIT PAZĪMES, KA TEV UZLIKTS LĀSTS

3. KĀ MĀJAS APSTĀKĻOS PĀRBAUDĪT, VAI NAV UZLIKTS LĀSTS

4. MĀTES LĀSTS – BRIESMĪGA NELAIME

5. MAĢIJA VEIKSMES ATJAUNOŠANAI

Avots: “Flytothesky”

loading...