Lasīt otra domas. Kā zināt, vai esi kādu pazinis citā dzīvē?

13-11-2023

Ilustrācija – Pixabay

Kad starp diviem cilvēkiem ir karmiska saikne, viņi burtiski lasa viens otra domas…

Koncepcija par dvēselēm, kas, iespējams, jau agrāk, pagātnē, tikušās, interesējusi cilvēci daudzus gadsimtus. Protams, vairumā gadījumu cilvēki neatceras pārdzimšanu ķēdi, taču dažkārt viņi spēj sajust iepriekšējo eksistenču atbalsis. Noskaidrosim, pēc kādām pazīmēm ir iespējams aprēķināt partneri no iepriekšējās dzīves.

1. Šķiet, ka jūs lasāt viens otra domas

Ja starp diviem cilvēkiem pastāv karmiskā saikne, viņi burtiski lasa viens otra domas. Tas izpaužas tā, ka cilvēks jau iepriekš zina, ko vēlas un par ko domā viņa draugs vai mīļotais.

Daudzi ir saskārušies ar situāciju, kad cilvēks, kurš ir pieminēts, uzreiz liek par sevi zināt, piemēram, raksta sociālajos tīklos vai zvana pa telefonu.

Šāda saikne ir spilgts piemērs tam, ka cilvēki viens otru pazīst vairāk nekā vienu inkarnāciju un ir nākuši uz šo pasauli, lai kopā attīstītos un gūtu garīgu pieredzi.

2. Jūs sapņojat par viņu kā bērnu vai savas ģimenes locekli

Sapņiem piemīt spēja iekļūt mūsu zemapziņā un izgaismot to, ko mēs nespējam saprast ar savu galvu. Ja jūs bieži sapņojat par kādu cilvēku kā bērnu vai vecāku ģimenes kontekstā, tā ir skaidra zīme par kopīgu pieredzi iepriekšējā dzīvē.

3. Šķiet, ka šī persona par jums zina visu

Vai esat saticis kādu cilvēku, kurš jums liek justies tā, it kā jūs viens otru pazīstat jau visu mūžu? Īpaši tad, ja esat tikko iepazinušies?

Dvēseles radinieki jūt viens otru daudz dziļāk nekā tie, kuru ceļi pagātnē nav krustojušies.

Cilvēki ar kopīgu pagātni zemapziņā zina gandrīz visu par savu otro pusīti. Jums vienmēr ir skaidrs, kad šis cilvēks ir ne savā kārtā vai vienkārši sliktā garastāvoklī.

Dažkārt šķiet, ka viņš spēj lasīt jūsu domas, un dažkārt jūs precīzi zināt, kas viņam šobrīd ir nepieciešams. Daudzi ezotēriķi uzskata, ka šīs tikšanās piepilda Visuma gudro plānu.

4. Sajūta, ka svešinieka skatiens jums daudz nozīmē

Bioenerģētikas jomas eksperti ir pārliecināti: cilvēka acis ir viņa dvēseles spogulis, kas pāriet no viena ķermeņa otrā. Acis visās dzīvēs būs vienādas. Tāpēc daudzi cilvēki atzīmē faktu, ka pilnīgi svešam cilvēkam ir līdz sāpēm pazīstams skatiens.5. Laiks neeksistē, kad esat kopā

Viena no acīmredzamākajām pazīmēm, ka esat jau saticis cilvēku citā dzīvē, ir tā, ka laiks zaudē savu skaitli un dienas viņa klātbūtnē skrien neticamā ātrumā.

Pazīstamie no iepriekšējās dzīves nepamana pulksteni – vai esi dzirdējis? Un tā tas ir! Katra saruna, katra kopīga nodarbe rada vēlmi aizbēgt no visas pasaules un būt tikai divatā. Ir viegli būt viņam tuvu, un vēl vieglāk ir būt ar viņu atklātam – ir sajūta, ka esi kā mājās.6. šīs attiecības izraisa spēcīgu iekšējo reakciju jūsos

Mēs noslēdzam dvēseles līgumus viens ar otru vēl pirms piedzimšanas, solot, ka mums sniegs noteiktas mācības un palīdzēs mūsu dzīves ceļā.

Šī sajūta pastāv ne velti. Tev bija lemts satikt šo cilvēku, un spēcīga zinātkāre par viņu ir tas, kas ļaus jums abiem turpināt tur, kur iepriekšējā reizē bijāt pārtraukuši.

Ja jūs satiekat kādu cilvēku un attiecības sākas ar spēcīgu kaislību, konfliktu, vēlmi, dusmām, prieku vai ciešanām, pastāv liela iespēja, ka jūs vieno dvēseles saikne.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Septiņas karmiskās saiknes pazīmes attiecībās. Un tas nav nekas rožains!

Septiņi fakti par attiecībām, kuriem daudzi cilvēki atsakās noticēt un pēc tam cieš

Kā darbojas nabadzības karma? Ieteikumi tās pārvarēšanai

Deviņas skarbas pazīmes, ka tu atmaksā senču karmiskos parādus. Kā pārraut negatīvo ciklu?

loading...