Lakoniskais horoskops. Katras zodiaka zīmes galvenie patīk/nepatīk likumi

04-12-2019

ziema_horoskops


Zodiaka zīme var daudz ko pastāstīt par cilvēku – kas viņam patīk, ko viņš nevar ciest, kurš partneris der laulības veidošanai, bet kurš tikai “noēdīs” nervus.

Mēs apkopojām informāciju par katru zodiaka zīmi vienkopus un piedāvājam vairākus punktus, kas izstāstīs galveno informāciju par katru zodiakālā loka pārstāvi.

Auns
Auns mīl, kad viņam ir daudz naudas. Bet vēl labāk, lai naudas būtu pārpārēm, tad Auns patiešām lidos ar labklājības spārniem! Auns neieredz lēnīgus cilvēkus, kuri tērē laiku niekiem, kad ir svarīgākas lietas. Turklāt viņu no pacietības izved ļaudis, kas liek sprunguļus riteņos.

Temperaments: holeriķis.
Laimīgais skaitlis: 3.

Vērsis
Vērsim patīk, ja viņš ir nedaudz veiksmīgāks par paziņām. Mazliet gudrāks, par centu bagātāks, nedaudz slaidāks. Tad nevienu laimīgāku par Vērsi neatrast! Vērsis ienīst netaktiskumu jebkurās tā izpausmēs. Tāpat Vērsim nepatīk garlaicīgi un pārāk uzmācīgi cilvēki.

Temperaments: flegmatiķis
Laimīgais skaitlis: 6.

Dvīņi
Dvīņiem patīk, kad katra diena ir savādāka. Murkšķa diena – tas ir pats šausmīgākais, ko šajā zīmē dzimušie spēj iedomāties. Tāpēc pārmaiņas ir tas, ko visvairāk mīl Dvīņi. Viņi neieredz, kad pārkāpj viņu personīgo telpu. Humora izjūtas trūkums ir vēl viena lieta, kas viņus izved no pacietības.

Temperaments: sangviniķis
Laimīgais skaitlis:4

Vēzis
Vēzim patīk, ja visi mājinieki ir laimīgi. Vēzim prātā ir ideāla bildīte: visi ģimenes locekļi ir mājās, apkārt valda omulība un miers, visi ir priecīgi un apmierināti – tad arī Vēzis ir laimīgs. Vēzis ienīst greznu izrādīšanos. Viņš nespēj paciest neizglītotus, biezādainus un rupjus cilvēkus.

Temperaments: melanholiķis
Laimīgais skaitlis: 2, 22, 222 un tā tālāk, kā arī skaitļu salikumi, kuros ir divnieks: 27, 102, 221 un tā tālāk.

Lauva
Lauvām patīk statuss. Jo tas augstāks, jo Lauva laimīgāks. Lauvas jūtas patiesi apbēdināti, ja kāds paziņu lokā ir stiprāks, gudrāks, bagātāks. Lauva neieredz, kad viņam bāž degunā viņa kļūdas. Tāpat Lauvam nepatīk tenkas un tenkotāji.

Temperaments: holeriķis
Laimīgais skaitlis: 1

Jaunava
Jaunavai patīk, kad viņu saprot. Šī nav tā vienkāršākā zīme, un Jaunavai patiešām ir grūti atrast domubiedrus. Ja viņai tas izdodas, tad viņa ir neticami laimīga. Jaunava neieredz ietiepīgus un augstprātīgus cilvēkus. Nevērība ir vēl viena īpašība, kas Jaunavai nepatīk citos. “Dari labi vai nedari nekā” – lūk, šīs zodiaka zīmes devīze.

Temperaments: flegmatiķis
Laimīgais skaitlis: 4
Svari
Svariem patīk gūt estētisku baudījumu. Viņi dievina, kad apkārt viss ir skaisti. Kārtība mājās, izcils apģērbs, nevainojami servētas vakariņas – tik maz Svariem vajag laimei. Svari neieredz, kad viņus mēģina izmantot kaut kāda labuma vārdā. Tāpat Svari nevar ciest vienaldzību, nemodernus un nolaidīgus cilvēkus.

Temperaments: sangviniķis
Laimīgais skaitlis: 6

Skorpions
Skorpionam patīk sacensties. Viņš gūst patiesu baudu, kad savā ceļā satiek tādu pašu nepieejamu un dīvainu īpatni, ar kuru var mēroties spēkiem un, protams, gūt uzvaru. Skorpions neieredz divkosību. Viņš zaudē savaldību, kad kāds vaicā viņam izteikt godīgu viedokli, bet pēc tam apvainojas par patiesību.

Temperaments: melanholiķis
Laimīgais skaitlis: 3

Strēlnieks
Strēlniekam patīk piedzīvojumi. Vēlams tādi, par kuriem pēc tam var pastāstīt pateicīgajiem klausītājiem un par atbildi saņemt apbrīnas pilnu izsaucienu “Nu, tu dod!” Strēlnieks neieredz zemiskus un negodīgus cilvēkus. Vēl viņš necieš, kad kompānijas dvēsele ir kāds cits, nevis viņš.

Temperaments: holeriķis
Laimīgais skaitlis: 5

Mežāzis
Mežāzim patīk, kad viņam izdodas izveidot ideālu dzīves plānu. Nevainojamu dzīves plānu, kuru palēnām var ieviest, nosvītrojot izpildītos uzdevumus. Mežāzis neieredz negatīvus cilvēkus, kuri vienmēr ar visu ir neapmierināti. Turklāt viņš necieš ļaudis bez iniciatīvas, kuri necenšas kļūt labāki.

Temperaments: flegmatiķis
Laimīgais skaitlis: 7

Ūdensvīrs
Ūdensvīram patīk vienkārši dzīvot. Ūdensvīri vispār vienmēr ir laimīgi, tāpēc, ka laimei viņiem neko nevajag. Viņiem viss ir. Ūdensvīrs neieredz uzstājīgus, netolerantus un šaurpierīgus ļaudis. Tāpat viņš necieš, kad viņu piespiež kaut ko darīt.

Temperaments: sangviniķis
Laimīgais skaitlis: 8

Zivis
Zivīm patīk sajust savu vajadzību. Viņām it kā atveras otrā elpa, kad parādās kaut kas vai kāds, kam nepieciešama uzmanība un palīdzība. Zivis neieredz veltīgas gaidas. Tāpat Zivis necieš, kad kāds daudz sola, bet neizpilda solīto.

Temperaments: melanholiķis
Laimīgais skaitlis: 9

loading...

1 Comment

  1. Liene 10.03.2018 at 05:51 - Atbildēt

    Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai – samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā. Savu laimīgo loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/FffFtU un ar šo pavasari sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus.