Laimīgo skaitļu horoskops. Kurš cipars nes veiksmi katrai zodiaka zīmei?

05-12-2019


AUNS
Skaitlis trīs atbild par izlēmīgi, lēmumiem un izvēli. Nesīs veiksmi nemierīgajiem un aktīvajiem Auniem.

VĒRSIS
Skaitlis seši ir mīlestības un privāto attiecību skaitlis. Zināmā mērā līdzsvaro Vērša materiālistisko dabu. Sniedz veiksmi un laimi mīlestībā un ģimenes attiecībās.

DVĪŅI
Skaitlis četri atbild par informācijas apmaiņu un komunikāciju. Nes veiksmi saskarsmē, sakaros, veicina saprašanos, dialogu.

VĒZIS
Vēžu laimīgais skaitlis ir divi, tas iemieso mīlestību un drošumu. Divnieks (tāpat kā otrādi apgriezts septiņnieks) ir Vēža mājas un ģimenes talismans.

LAUVA
Skaitlis viens iemieso spēku un gribu – tas neapšaubāmi piestāv karaliskajam Lauvam. Vieninieks ir vienpersoniskas un absolūtas varas simbols.

JAUNAVA
Skaitlis četri atbild par informāciju, prātu, loģiku. Teicami palīdz Jaunavai mācīties, veicina informācijas, zināšanu, domu apmaiņu.

SVARI
Skaitlis seši ir mīlestības un privāto attiecību skaitlis. Svariem tas nozīmē arī līdzsvaru un stabilitāti – un šīs īpašības lieliski piestāv šīs zīmes pārstāvjiem.

SKORPIONS
Skaitlis trīs palīdzēs pieņemt izsvērtu un viedu lēmumu, pateiks priekšā pareizo virzienu, piešķirs pārliecību par sevi.

STRĒLNIEKS
Skaitlis pieci ir veiksmes un panākumu skaitlis. Raksturo visās dzīves jomās sevi piepildījušu personību. Ietver zināmu līdzsvaru starp pienākumiem, saistībām un brīvību.

MEŽĀZIS
Skaitlis septiņi Mežāzim nozīmē šķēršļu pārvarēšanu, veiksmi darbos un biznesā. Vērtību un ģimenes talismans.

ŪDENSVĪRS
Skaitlis astoņi Ūdensvīram piešķir enerģiju, iedvesmu, domas plašumu. Skaitlis astoņi simbolizē saprāta bezgalību.

ZIVIS
Skaitlis deviņi nozīmē pabeigtību, tieši tāpēc piestāv Zivīm – zodiakālā apļa beidzamajai zīmei. Šis skaitlis ir ļoti plaši traktējams, uzskata numerologi. Zivīm tas nozīmē arī intuīciju un veiksmi materiālajā dzīvē.

Avots: “Gornisa”

loading...