Mana laimīgā nedēļa. Svētdienā veicams rituāls

10-11-2019

sieviete_laimiga4


Svētdienā, brīdī, kad neviens netraucē, paņem papīra lapu vai piezīmju bloku, skaistu pildspalvu un lappuses augšā uzraksti virsrakstu, piemēram, “Mana laimīgā nedēļa no 11. līdz 17. novembrim 2019. gadā”.

Pēc tam padomā par to, ko tu vēlētos saņemt, iegūt un paveikt tuvākajās septiņās dienās un sāc pierakstīt. Obligāti raksti apgalvojuma formā un pa punktiem.

Piemēram:
1. Mana meita Marta saņem skolā desmitnieku literatūrā.
2. Mana kolēģe Anna atdod 50 eiro parādu.
3. Es saņemu dāvanu – skaistu ziedu pušķi.
4. Mani uz romantisku tikšanos uzaicina vīrietis, kuru jau sen esmu ievērojusi (te var rakstīt vīrieša vārdu).
5. Es saņemu izdevīgu piedāvājumu par darbu, kas mani pilnībā apmierina.
6. …

Beigās noteikti izsaki pateicību Visumam par to, ka uzklausīja tavas vēlēšanās. Viss, nedēļa ir saplānota! Atliek tikai paslēpt sarakstu un NEATCERĒTIES par to līdz nākamajam svētdienas vakaram.

Kad atkal plānosi jaunu nedēļu, pārlasi sarakstu un izsvītro to, kas nav piepildījies (neaizmirstot pateikties Visumam!).

Tad tikai jāuzraksta jauns saraksts. Ja punkti, kas nepiepildījās, joprojām ir aktuāli, droši pārcel uz jauno sarakstu. Un tā katru nedēļu!

Ezoteriķi brīdina, ka pirmajās nedēļās īstenosies ne tuvu ne visi punkti, bet, praktizējot šo rituālu ilgāk, to skaits pieaugs. Ko darīt ar vecajiem sarakstiem? Pēc taviem ieskatiem: tos var izsviest, var saglabāt. Ja raksti burtnīciņā, ērtāk ir saglabāt.

Lai visiem piepildās viņu vēlmes!

IZMĒĢINI ARĪ CITUS RITUĀLUS!

1. TRĪS MAZI RITUĀLI KATRAM RĪTAM

2. MAZS RITUĀLS AR GARŠVIELĀM

3. TAUTAS MAĢIJAS RITUĀLS AR SPRAUŽAMADATU UN SVECI

loading...