Laimes un veiksmes kaķi: kuras šķirnes tās ir?

26-08-2023

Kao mani acis var būt katra savā krāsā.

Kaķi ir noslēpumainas un burvīgas būtnes, kas dažādās kultūrās jau izsenis tiek uzskatītas par veiksmes un laimes simboliem. Dažādu šķirņu vidū ir noteikti kaķu tipi, kas tiek uzskatīti par īpaši labvēlīgiem pozitīvas enerģijas un veiksmes piesaistīšanai.

Kādu šķirņu kaķi piesaista laimi un veiksmi sev un mājām?Kao mani

Pievērsīsim uzmanību senajai kaķu šķirnei ar nosaukumu Kao mani. Kāpēc tieši šie kaķi tiek uzskatīti par veiksmes simbolu? Tāpēc, ka Taizemē tos uzskatīja par nacionālo bagātību.

Agrāk tiesības uz šiem pūkainajiem radījumiem bija tikai imperatoriem.

Mūsdienās kao mani ir pazīstami visā pasaulē ar savu skaisto izskatu un mīksto kažoku. Tomēr tie joprojām simbolizē bagātību un finansiālu veiksmi.

Sfinkss

Sfinksi ir bezspalvainu kaķu šķirne, kam piedēvē maģiskas īpašības. Tos uzskata par veiksmes un labklājības amuletiem, jo šie kaķi piesaista apkārtējo uzmanību un mīlestību. Turklāt sfinksi ir apbrīnojami inteliģenti un vienmēr pārsteidz savus saimniekus ar savu gudrību.

Taizemes kaķis

Arī Taizemes kaķi tiek uzskatīti par maģiskiem. Tās parasti izvēlas visautoritatīvāko un spēcīgāko ģimenes locekli, par kuru rūpēties. Tā rezultātā saimniekiem bieži vien veicas viņu darīšanās un viņi bauda apkārtējo labvēlību. Taizemes kaķi ir ļoti aktīvi, enerģiski un sabiedriski. Tie ir ideāli piemēroti kā uzticami kompanjoni tiem, kas tiecas pēc panākumiem.Siāmas kaķis

Siāmiešu kaķu krēmīgais krāsojums tiek uzskatīts par dievu labvēlības zīmi. Šī šķirne ir slavena ar savu inteliģenci un kolorīto raksturu. Siamiešu kaķi ir ideāli piemēroti cilvēkiem, kuri ir orientēti uz panākumiem un mērķu sasniegšanu.

Japānas bobteils

Šie kaķi simbolizē laimi un labklājību. Tām raksturīga īsa aste, kas tās atšķir no citām šķirnēm. Japānā bobtailas tiek lolotas un cienītas. Tiek uzskatīts, ka tās var ienest mājās mieru un prieku.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Ko nozīmē, ja tev seko melns kaķis?

Dzīvnieki, kas piesaista veiksmi tavam mājoklim

Svētie dzīvnieki ar īpašu, maģisku nozīmi. Uzzini, kuri 17 dzīvnieki tie ir!