Laiks izplest spārnus! Ezoteriķi skaidro APRĪĻA enerģiju

31-03-2019
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

Nemanot aizlidojis marts, un jau pienācis laiks parunāt par aprīļa enerģiju. Aprīlis ir atjaunotnes, aktīvu fizisku darbību laiks, pēc ezoteriķu domām, ļoti piemērots lēcieniem citā realitātē. Un atpakaļ.

Gada pirmajos trīs mēnešos notika iekšēja transformācija, “kāpurs pārvērtās kūniņā, kas nobriedusi par skaistu tauriņu.” Un aprīlī šis tauriņš pametīs cieto apvalciņu un izpletīs skaistos spārnus.

Mums skaidri jāsaprot, ka šis process ir neatgriezenisks – vecā pasaule sagrūst, lai rastos jauna. Ja centīsies tagadnē saskatīt “vecos, labos laikus”, var nākties vilties. Pasaule būs citāda!

Cilvēce ir pieaugusi, un pienācis laiks dzīvot pieaugušo dzīvi, uzņemoties atbildību par sevi.

Pietiek gaidīt palīdzību no ārpuses, paļaujies uz sevi, tu visu vari pats. Tu pats radi savu realitāti.

Pietiek spēlēt drāmas, traģēdijas un citas lugas – sāc dzīvot! Dzīvot, nevis baidīties un nodrošināties. Aizstāvi savas jaunās iespējas, izplet spārnus.

Aprīlī kļūsim liecinieki sociālo un politisko struktūru, ekonomisku projektu, finanšu institūciju pārmaiņām. Varēsim redzēt, kuras no tām bijušas viltus konstrukcijas, kas darbojušās, pateicoties iedvestiem šabloniem.

Notiks arī vecās pārliecības pārskatīšana ēšanas, medicīnas un citās jomās.

Padomāsim paši: vai informācija par kaitīgiem produktiem un kalorijām, milzīgais daudzums jaunu medikamentu uzlaboja dzīvi beidzamajos simt gados? Kāds atbildēs “jā”, daudzi to noliegs. Iespējams, vēl vairāk dzīves kvalitātei traucē skaļi politiķu saukļi un ienaidnieku meklēšana. Vai pasauli pilnīgo ieroču uzlabošana?

Atbildes uz šiem jautājumiem katrs var atrast savā sirdī. Un tā palīdzēs izveidot tādu dzīvi, kuru tu gribētu dzīvot.

Aprīlis piedāvās daudz iespēju vecu pārliecību pārskatīšanai, pat ja agrāk tās šķita neapgāžamas.

Uzmanība jāpievērš jaunām iespējām, nevis problēmām. Runa ir par atjaunotni, nevis veco modeļu uzlabošanu.

loading...

3 Comments

 1. bsa 01.04.2019 at 00:59 - Atbildēt

  Бpocить кypить нaвceгда всего за день? Лeгкo, нo только этим дедовским методом – http://antitabak.club Излeчит дaжe опытных курильщиков с 30-40 летним стажем. Кypил 26 лет пo пaчкe-полторы вдeнь, но бросил без физический и моральных усилий за 1 день!t

 2. ~Lelde~ 01.04.2019 at 07:05 - Atbildēt

  Šomēnes sākās īstais pavasaris, dienas kļuvušas garākas par tumšo laiku. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2019. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
  Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc nākošās nedēļas nogales. Reģistrējies pie licensēta brokera https://goo.gl/X17csF , aizpildi savus variantus pēc Sindikāta stratēģijas SuperEnalotto izlozei, kur Džekpotā nākošajā izlozē tiks izspēlēti vairāk kā 129 miljoni eiro, un jau tuvākajās nedēļās iegūsti līdzekļus, ar kuriem pietiks gan samaksai par jebko, kas ienāk prātā, pat pēc tam, kad valsts būs atvilkusi nodokļus – vairākiem ekstrā-klases auto, skaistai mājai, jūgendstila dzīvoklim, vasarnīcai pie Vidusjūras, dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem.

 3. aizdevumus 13.04.2019 at 14:03 - Atbildēt

  Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

  WhatsApp vai zvaniet: +1201865546