Lai pār zemi mīla valda! Mīlestības horoskops septembrim visām zodiaka zīmēm

02-09-2017

Skorpions
skorpions


Septembra mīlestības horoskops Skorpionam sola liktenīgu tikšanos. Iespējams, ka mīļoto cilvēku tu jau sen pazīsti, tikai līdz šim nespēji iedomāties, ka saistīsi ar viņu dzīvi. Ja septembrī Skorpions palaidīs garām iespēju izveidot stipras attiecības, tad drīzumā ģimeni neizdosies izveidot. Vientuļajiem Skorpioniem vislabāk izveidot pazīšanos ar pretējā dzimuma pārstāvjiem sporta zālē vai masu pasākumos.

Septembra mīlestības horoskops sievietei Skorpionam neiesaka gaidīt, kad pie viņas loga atjās princis baltā zirgā. Tev vajag rīkoties pašai, kā arī kardināli mainīt savu ārējo tēlu. Iespējams, ka sievietei Skorpionam nāksies pilnībā nomainīt savu garderobi, no blondīnes kļūt par bruneti, kā arī iegādāties velotrenažieri, lai iegūtu slaidākas ķermeņa aprises.

Septembra mīlestības horoskops vīrietim Skorpionam prognozē īstu nervu spriedzi attiecībās ar partneri. Viņa būs ārkārtīgi greizsirdīga uz taviem draugiem un darbu, kas tevi galīgi nomocīs. Lai gan arī vīrietim Skorpionam vajag pārskatīt savus uzskatus par personisko dzīvi. Varbūt ir pienācis laiks šķirties no vecpuiša statusa?

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...