Lai pār zemi mīla valda! Mīlestības horoskops septembrim visām zodiaka zīmēm

02-09-2017

Svari
svari


2017.gada septembra mīlestības horoskops Svariem paredz vilšanos un aizvainojumus attiecībās ar izredzēto. Ja tu pats iekšēji nemainīsies, situācija tikai pasliktināsies. Mīļotais cilvēks bieži paudīs neapmierinātību saistībā ar tavu aizņemtību darbā. Septembrī Svariem vajag kļūt romantiskākiem un maigākiem, kā arī biežāk kopā ar mīļoto apmeklēt kino vai teātri. Meklē savu otro pusīti starp tiem, kas dzimuši kādā no Uguns zīmēm, bet Skorpionam, Mežāzim un Jaunavai vajag iet ar līkumu.

Septembra mīlestības horoskops sievietēm Svariem sola sarežģījumus attiecībās ar izredzēto. Viņš sāks tevi komandēt un kritizēt svešu cilvēku klātbūtnē. Septembrī sievietes Svari pastāvīgi būs greizsirdīgas uz mīļoto cilvēku bez īpaša iemesla. Esi pārliecinātāka par sevi un atrodi sev kādu hobiju. Tas palīdzēs sievietēm Svariem novirzīt domas no personiskajām problēmām un kļūt izlēmīgākām.

Septembra mīlestības horoskops vīriešiem Svariem iesaka pārtapt no piekāpīga kavaliera par cēlsirdīgu bruņinieku. Izredzētā gaida no tevis drosmīgu rīcību un, iespējams, piedāvājumu stāties oficiālā laulībā. Ja vīrietis Svari septembrī ir morāli gatavs precēties, tad nevajag ar šo jautājumu vilcināties.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...