Lai pār zemi mīla valda! Mīlestības horoskops septembrim visām zodiaka zīmēm

02-09-2017

Jaunava
jaunava


2017.gada septembra mīlestības horoskops Jaunavai iesaka nepalaist garām savu iespēju atrast laimi. Ja tev vēl nav otrās pusītes, tad šomēnes tu vari negaidīti to satikt. Jaunavai ar pilnu atbildību vajag attiekties pret lēmuma pieņemšanu attiecībā uz nereģistrētu vai oficiālu laulību. Ja tu septembrī esi gatavs krasi mainīt personisko dzīvi, tad nemeklē padomdevējus. Tikai neaizmirsti par veciem un cēlsirdīgiem aplidošanas veidiem, kuri stiprina jūtas.

Septembra mīlestības horoskops sievietei Jaunavai iesaka vispirms labi iepazīt vīrieti, bet tikai pēc tam būvēt saistībā ar viņu ilgtermiņa plānus. Ja starp jums ir patiesas jūtas, tās nekur nepazudīs. Daudzām sievietēm Jaunavām nāksies izdarīt nopietnu izvēli – izredzētais vai darbs. Taču ņem vērā – otras iespējas satikt mīļotu cilvēku var arī nebūt.

Septembra mīlestības horoskops vīrietim Jaunavai prognozē biežu attiecību skaidrošanu ar iemīļoto. Tu tik ļoti nogursi no tukšām sarunām un morāla spiediena, ka nolemsi palikt lepnā vientulībā. Septembrī vīrietis Jaunava kļūs pārāk greizsirdīgs un aizdomīgs. Mēneša beigās gaidāmas romantiskas tikšanās.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...