Lai pār zemi mīla valda! Mīlestības horoskops septembrim visām zodiaka zīmēm

02-09-2017

Lauva
lauva


2017.gada septembra mīlestības horoskops Lauvam iesaka būt dāsnam un cēlsirdīgam kā Robinam Hudam. Tavs izredzētais gaida ne tikai kaislīgas atzīšanās un dedzīgus apskāvienus, bet arī jaukus pārsteigumus, dāvanas un iziešanu sabiedrībā. Pastāv iespēja, ka septembrī Lauva saskarsies ar sāncensi. Tikai nevajag rīkot greizsirdības scēnas un izaicināt viņu uz dueli. Pamēģini sākumā noskaidrot, kā mīļotais cilvēks attiecas pret tevi, un kuram par labu plāno izdarīt izvēli.

Septembra mīlestības horoskops sievietei Lauvai prognozē problēmas mīlas lietās. Iespējams, ka attiecības ar mīļoto vīrieti kļuvušas vēsākas, bet pretenzijas vienam pret otru – lielākas. Sievietei Lauvai nevajag visu nocirst kā ar nazi. Izrādi gudrību un mazliet viltības. Tavos spēkos ir izdarīt visu, lai izredzētais neaizietu, bet no jauna iedegtos mīlestībā pret tevi. Nedaudz mainot savu ārējo tēlu, Lauvene kļūs vēl pievilcīgāka.

Septembra mīlestības horoskops vīrietim Lauvam neiesaka izraisīt savas partneres greizsirdību. Tu pat nespēj iedomāties, kādā veidā var izvērsties šī situācija. Ja vīrietis Lauva sāks uzstāt uz savām tiesībām, tad iemīļotā diez vai paliks ar viņu pat draudzīgās attiecībās.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...