Lai pār zemi mīla valda! Mīlestības horoskops septembrim visām zodiaka zīmēm

02-09-2017

Vēzis
vezis


2017.gada septembra mīlestības horoskops Vēzim neiesaka jūtas izvirzīt augstāk par visu dzīvē. Palūkojies uz cilvēkiem sev apkārt, un, iespējams, starp viņiem atradīsi mīlošu un uzticamu cilvēku. Tavas prasības pret mīlas attiecībām ir visnotaļ augstas, bet septembrī nāksies nolaisties no debesīm uz zemes. Ja Vēži dzīsies pēc ideāla, tad paliks vientulībā. Mēneša beigās gaidāms kaislīgs romāns, kas dāvās tev daudz emociju un iespaidu.

Septembra mīlestības horoskops sievietei Vēzim iesaka sagādāt izredzētajam patīkamu pārsteigumu. Tas var būt gan kopējs brauciens uz ārzemēm, gan romantiskas vakariņas sveču gaismā. Biežāk palieciet divvientulībā, bet nevis, lai skaidrotu attiecības, bet gan izbaudītu vēl vienu medus mēnesi. Septembrī no Vēža būs atkarīgs, vai viņa personiskā dzīve būs laimīga, vai arī paliks bez pārmaiņām.

Septembra mīlestības horoskops vīrietim Vēzim iesaka pašam izlemt, kas viņš ir mīļotajai sievietei – cēlsirdīgs bruņinieks vai vieglprātīgs kavalieris. Randiņu laikā mazāk domā par darba problēmām, bet vairāk pievērs uzmanību savai sirds dāmai. Septembrī Vēzis būs tik šarmants un galants, kā nekad.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...