Lai pār zemi mīla valda! Mīlestības horoskops septembrim visām zodiaka zīmēm

02-09-2017

Dvīņi
dvinis1


2017.gada septembra mīlestības horoskops Dvīņiem sola negaidītu atzīšanos jūtās no cilvēka, no kura tu sen sapņoji to dzirdēt. Septembrī tev būs jāizvēlas starp diviem pielūdzējiem, kas ir vienlīdz dārgi. Dvīņiem vajadzētu pievērst uzmanību tiem, kas dzimuši kādā no Uguns zīmēm. Viņi ir cienīgi pielūdzēji un dāsni aplidotāji. 2017.gadā tu vari atkal satikt cilvēku, kuru kādreiz mīlēji.

Septembra mīlestības horoskops sievietēm Dvīņiem prognozē galvu reibinošus panākumus pie vīriešiem. Jāmin, ka tie būs ne tikai turīgi džentlmeņi, bet arī īsti alfonsi. Ja ir iespēja, tad septembrī biežāk lūdz padomu draudzenei attiecībā uz izredzētajiem. Ja viņa nav skaudīga būtne, tad pateiks sievietei Dvīņiem, kuru kavalieri labāk izvēlēties.

Septembra mīlestības horoskops vīriešiem Dvīņiem iesaka dāsni apveltīt izredzēto ne tikai ar dāvanām, bet arī ar skaistiem un glaimojošiem vārdiem. Vēl jo vairāk tāpēc, ka sievietes mīl ar ausīm. Bet par rīcību attiecībā pret partneri vīriešiem Dvīņiem aizmirst nevajag. Neizpildīti solījumi septembrī var izraisīt to, ka partnere zaudēs tev uzticību un galu galā aizies.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...