Lai pār zemi mīla valda! Mīlestības horoskops septembrim visām zodiaka zīmēm

02-09-2017

Vērsis
versis


2017.gada septembra mīlestības horoskops Vērsim neiesaka atgriezties pie bijušā iemīļotā. Diez vai jums izdosies iekāpt vienā un tajā pašā upē divreiz. Pret izredzēto izturies atklāti, lai nebūtu aizdomu un sirdsapziņas pārmetumu. Ja Vērsis septembrī nerīkosies pārāk egoistiski un ambiciozi, tad saglabās siltas un patiesas attiecības ar mīļoto cilvēku. Kontrolē katru vārdu un darbību, citādi visu uzreiz sabojāsi.

Septembra mīlestības horoskops sievietei Vērsim iesaka dažkārt ieklausīties vecāko ģimenes locekļu padomos. Ja viņi neatbalsta tavu izredzētā izvēli, tad labāk laikus noskaidro, kāds ir iebildumu cēlonis. Vērša personiskajā dzīvē septembrī var notikt spilgtas pārmaiņas – no kāzām līdz bērna piedzimšanai.

Septembra mīlestības horoskops vīrietim Vērsim prognozē liktenīgu tikšanos, kā arī saderināšanos vai šķiršanos. Pārmaiņu un notikumu personiskajā dzīvē būs ļoti daudz, bet tev pret visu vajag attiekties ar sapratni un pacietību. Problēmas, kas radīsies septembrī, vajag risināt kopā ar mīļoto cilvēku, it īpaši, ja tās attiecas uz grūtniecību vai pārcelšanos uz citu mājokli.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...