Lai pār zemi mīla valda! Mīlestības horoskops septembrim visām zodiaka zīmēm

02-09-2017

Auns
auns


2017.gada septembra mīlestības horoskops Aunam paredz brīnišķīgu mēnesi, kurā atradīsies vieta, lai saderinātos un sarīkotu krāšņas kāzas. Ja tu sen gribēji iestādīt koku, dzemdēt dēlu un uzbūvēt māju, tad šis laiks ir pienācis. Vientuļie Auni iemīlēsies no pirmā acu uzmetiena, kas kļūs par sākumu stiprām attiecībām. Ar kādu būs jāšķiras, kas būs mokoši sāpīgi. Taču dzīve turpinās, bet īsta mīlestība nemirst.

Septembra mīlestības horoskops sievietei Aunam sola ne mazums patīkamu tikšanos un romantisku randiņu. Nedomā, ka mīlestība gājusi tev ar līkumu, jo blakus ir cilvēks, kas sen tevi dievina. Septembrī paskaties apkārt un izdari attiecīgus secinājumus. Šis mēnesis ir labvēlīgs mēnesis sievietēm Auniem, kas sapņo ieņemt bērnu.

Septembra mīlestības horoskops vīrietim Aunam iesaka būt viedākam attiecībā pret otro pusīti. Jūs bieži strīdaties par niekiem, kā arī apvainojaties un piekasieties viens otram. Vīrietis Auns septembrī pa īstam leposies ar savas izredzētās sasniegumiem un karjeru. Ja tu sen gribēji parunāt par kopīgu dzīvošanu, lai arī nereģistrētā laulībā, tad septembrī nekautrējies izteikt šādu piedāvājumu.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...