Lai pār zemi mīla valda! Mīlestības horoskops septembrim visām zodiaka zīmēm

02-09-2017

Zivis
zivis


2017.gada septembra mīlestības horoskops Zivīm sola kardinālas izmaiņas personiskajā dzīvē. Ja tu sen sapņoji satikt cilvēku, ar kuru būtu gatavs saistīt savu dzīvi, tad rudens sākumā tas var notikt. Pat nedomājot, Zivis kopā ar izredzēto dosies uz dzimtsarakstu nodaļu un uzrakstīs pieteikumu laulības reģistrācijai. Tiem, kas jau laimīgi dzīvo kopā, parādīsies vēlme ieviest dažādību attiecībās. Zivīm vajag kļūt kaislīgākām un azartiskākām, lai septembrī pievērstu lielāku mīļotā cilvēka uzmanību.

Septembra mīlestības horoskops sievietēm Zivīm neiesaka pārmērīgi daudz laika veltīt personiskajām problēmām. Tās neizzudīs, ja tu pastāvīgi apspriedīsi tās partneri. Nepieciešams rīkoties, izrādīt iniciatīvu un ieviest attiecībās romantiku. Tad Zivis var rēķināties ar svaigumu attiecībās un ciešu savienību. Mēneša beigās iespējams romāns ar kolēģi.

Septembra mīlestības horoskops vīriešiem Zivīm paredz, ka izredzētā viņiem daudz piekasīsies un paudīs neapmierinātību. Viņai šķitīs, ka tu esi pārāk sīkumains, mīkstmiesīgs un noslēgts. Vīrietim Zivīm septembrī nevajag rīkot attiecību skaidrošanu, bet pašam pieņemt lēmumu par turpmākajām attiecībām ar mīļoto.

Avots: “astroruk.ru”

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...