Lai pār zemi mīla valda! Mīlestības horoskops septembrim visām zodiaka zīmēm

02-09-2017

Ūdensvīrs
udensvirs


Septembra mīlestības horoskops Ūdensvīram iesaka būt atvērtākam un drosmīgākam, atzīstoties mīlestībā. Ja cilvēks tev sen un patiešām patīk, tad dari visu, lai būtu viņam blakus. Septembrī nevajag slēpt sevī vēlmes un jūtas, bet atklāti tās paust. Iepazīšanās var pāraugt mīlestībā ar Uguns stihijas zodiaka zīmēm.

Septembra mīlestības horoskops sievietei Ūdensvīram rekomendē biežāk ieklausīties tajā, ko runā un iesaka izredzētais. Tu taču iemīlēji viņu par lielisko raksturu un prātu, ne tikai patīkamā izskata dēļ. Ja sieviete Ūdensvīrs septembrī pārāk uzstājīgi centīsies pēc līderības attiecībās, tad paliks lepnā vientulībā. Intīmajā tuvībā nevajag baidīties no eksperimentiem un kļūt atbrīvotākai.

Septembra horoskops vīrietim Ūdensvīram sola ne mazums grūtību ceļā uz harmoniskām attiecībām ar izredzēto. Viņa apsūdzēs tevi despotiskumā un nesavaldībā. Ja vīrietim Ūdensvīram septembrī izdosies pārliecināt iemīļoto, ka tas tā nav, vai mainīties pašam, tad savienība solās būt stipra un ilga. Lai gan kā zināms, nekas nav mūžīgs šai pasaulē.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...