Lai pār zemi mīla valda! Mīlestības horoskops septembrim visām zodiaka zīmēm

02-09-2017

Mežāzis
mezazis


2017.gada septembra mīlestības horoskops Mežāzim prognozē neatbildētas jūtas, kas izraisīs vieglu depresiju un apātiju. Nenokar degunu, jo ne viss izdodas tieši tā, kā gribētos. Ja situācija nonāks galīgā strupceļā, vērsies pēc padomiem pie tuviniekiem. Septembrī Mežāzim vajag pilnībā nodoties darbam vai arī kaut kur aizbraukt, lai abstrahētos no problēmām mīlas frontē. Veiksmīgi veidosies Mežāža iepazīšanās ar Ūdensvīru un Jaunavu.

Septembra mīlestības horoskops sievietei Mežāzim neiesaka izrādīt savas līdera dotības un komandējošu toni attiecībās ar partneri. Vīriešiem nepatīk, kad viņus pārvalda kā marionetes. Ja septembrī sieviete Mežāzis būs gudra un pacietīga, tad apmaiņā saņems cieņu un mīlestību no tā cilvēka, kas viņai iepaticies. Ideāla satikšanās vieta Mežāzim var būt uz jahtas vai jūras piekrastē.

Septembra mīlestības horoskops vīrietim Mežāzim sola negaidītu pavērsienu personiskajās attiecībās. Tu kļūsi tik asprātīgs un šarmants, ka no pielūdzējām nevarēs atkauties. Septembrī nesēdi mājās, bet biežāk apmeklē ballītes, pasākumus, iepazīstieties ar cilvēkiem.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...