Lai pār zemi mīla valda! Mīlestības horoskops septembrim visām zodiaka zīmēm

02-09-2017

Strēlnieks
strelnieks


2017.gada septembra mīlestības horoskops Strēlniekam sola brīnišķīgas izredzes mīlestības jomā, kuras nevajadzētu laist garām. Ja tu nodarbosies tikai ar karjeru, tā arī paliksi viens. Strēlnieks var satikt cilvēku, kas citos visvairāk ciena punktualitāti. Ja tev piemīt šāda īpašība, tad starp jums izveidosies brīnišķīgas attiecības. Strēlnieku gaida romantiska tikšanās ar partneri no ārzemēm.

Septembra mīlestības horoskops sievietei Strēlniekam prognozē grūtu izvēli starp diviem kavalieriem. Izej šo pārbaudījumu ar godu un pacenties uzvesties taktiski. Septembrī draudzene tev uzticēs savu mīlestības noslēpumu. Izredzētais pastāvīgi būs greizsirdīgs uz sievietes Strēlnieka pielūdzējiem, kas pulcēsies pie viņas mājas ar rožu pušķiem rokās. Nu ko lai dara, ja tu esi tik pievilcīga?

Septembra mīlestības horoskops vīrietim Strēlniekam iesaka demonstrēt mīļotajai sava rakstura stiprākās puses. Piemēram, izlēmību, pārliecinātību un nesavtību. Tikai neattiecies pret partneri kā īpašnieks. Vīrietim Strēlniekam vajag cienīt tā cilvēka viedokli un izvēli, kuru viņš mīl.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...