Lai maciņam silti! Karjeras un naudas horoskops janvārim visām horoskopa zīmēm

11-01-2017

Skorpions
skorpions

Karjeras horoskops 2017.gada janvārim Skorpionam ir sagatavojis nepatīkamu pārsteigumu attiecībā uz darbu un naudu. Jūs darīsiet to, kas nenesīs ne piliena apmierinājuma. Arī par izdevīgu finanšu ziņā šo darbu nenosauksi. Jo pārliecinātāks un uzcītīgāks janvārī būs Skorpions, jo ātrāk tiks pie vēlamā darba un augsta amata. Priekšniecība ievēros jūsu čaklumu un atalgos pēc nopelniem. Skorpions janvārī var izveidot izdevīgas iepazīšanās, kas ļaus uzlabot finansiālo situāciju un pakāpties pa karjeras kāpnēm.

Sieviete Skorpions janvārī bez šaubām var ņemt aizņēmumu, taču no lieliem pirkumiem labāk atteikties. Karjeras horoskops janvārim Skorpionam iesaka laikus apmaksāt rēķinus un nomaksāt visus kredītus.

Vīrietis Skorpions janvārī būs vērsts uz finansiālā stāvokļa uzlabošanu. Janvārī ir iespēja atrast jaunu, perspektīvu darbu un ieņemt jūsu izglītībai atbilstošu amatu. Ja tuvinieki lūgs jums aizdot naudu, Skorpions nedrīkst atteikt, pat tad, ja summa ir liela. Janvārī iespējams konflikts ar kolēģiem, tāpēc centieties apslāpēt savas emocijas.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...