Lai maciņam silti! Karjeras un naudas horoskops janvārim visām horoskopa zīmēm

11-01-2017

Svari
svari

Karjeras horoskops 2017.gada janvārim Svariem prognozē mierpilnu laiku, kad pirmajā vietā izvirzīsies iemīļotā nodarbošanās, nevis finanšu stāvoklis. Par karjeru jūs uz laiku aizmirsīsiet, bet hobijs aizņems daudz laika. Ar visu sirdi jūs janvārī tieksieties pēc pārmaiņām, kā arī nolemsiet izveidot komerciālus sakarus. Lai iegūtu stabilitāti naudas jomā, Svari janvārī atradīs labu darbu internetā – sāks nodarboties ar publikāciju rakstīšanu.

Sievietes Svari būs vērstas uz karjeru, kā arī centīsies nostiprināt savu stāvokli sabiedrībā. Ne mazums naudas janvārī nāksies izdot ģimenei un bērniem, taču Svari būs priecīgi, ka var tērēties mīļoto labā. Karjeras horoskops janvārim sievietēm Svariem neiesaka mainīt darbības jomu.

Vīrieši Svari izklaidēsies un tērēs naudu pa labi un kreisi, lai gan jums janvārī būtu jāpieturas pie stingras ekonomijas. Naudas vēlāk pietrūks pat nelieliem pirkumiem. Pirms janvārī noslēgt izdevīgu kontraktu, Svariem būtu simt un vienu reizi jāpārdomā vilinošie piedāvājumi. Jūs var apmānīt un izkrāpt naudu pat tie, kam jūs ilgus gadus esat uzticējušies.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...