Lai maciņam silti! Karjeras un naudas horoskops janvārim visām horoskopa zīmēm

11-01-2017

Jaunava
jaunava

2017.gada janvāra horoskops Jaunavai prognozē aktīvu iesaistīšanos kolēģu un jauno darbinieku dzīvē. Jūs uz laiku aizmirsīsiet par savu karjeru, bet sāksiet rūpēties par mazāk pieredzējušiem firmas darbiniekiem. Janvārī Jaunava sāks ieviest jaunas un radošas pieejas profesionālajā sfērā. Tas ne tikai patiks priekšniecībai, bet 2017.gadā atspoguļosies jūsu finansiālajā stāvoklī. Nauda Jaunavas maciņā sāks ienākt ar apskaužamu pastāvību. Attiecības kolektīvā var krasi pasliktināties kāda augstprātīga darbinieka dēļ.

Karjeras horoskops janvārim sievietei Jaunavai sola ne mazums problēmu un tēriņus, kas saistīti ar bērniem. Kas attiecas uz personīgo biznesu, tad likt cerības uz to nav vērts. Jaunava naudu janvārī var saņemt negaidīti un lielā apmērā. Jaunavai labāk nepievērst uzmanību kritikai no kolēģu puses.

Vīrietis Jaunava janvārī būs aizņemts ar nekustamo īpašumu pārdošanu, automašīnas iegādi un virzīšanos pa karjeras kāpnēm. Naudas pietiks visam, taču būs arī ievērojams nervu patēriņš. Janvāris ir lielisks mēnesis, lai izveidotu lietišķus sakarus un parakstītu dokumentus. Šomēnes Jaunavai vīrietim piedāvās darbu ārzemēs.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...