Lai maciņam silti! Karjeras un naudas horoskops janvārim visām horoskopa zīmēm

11-01-2017

Lauva
lauva

Karjeras horoskops 2017.gada janvārim Lauvam iesaka izrādīt iniciatīvu darba kolektīvā, kā arī iepazīstināt priekšniecību ar saviem grandiozajiem plāniem. Tas viss ļaus Lauvam nostiprināt dienesta stāvokli, kā arī ievērojami pakāpties pa karjeras kāpnēm. Naudas jautājumā Lauvam neko nevajag plānot. Ja jums uzradīsies negaidīti ienākumi, tad iztērējiet tos ģimenes vajadzībām.

Janvārī iespējami vilinoši piedāvājumi strādāt ārzemēs. Ja Lauva sen sapņojis par tādām perspektīvām, tad ir vērts noteikti piekrist. Tikai iepriekš apspriediet visas detaļas un naudas lietas.

Karjeras horoskops janvārim sievietei Lauvai neiesaka neapdomīgi tērēt naudu, citādi turpmāk jums nāksies pastāvīgi aizņemties. Karjeras izaugsme būs pilnībā atkarīga no tā, cik ambicioza un uzstājīga darbā būs sieviete Lauva.

Vīrietis Lauva saņems no priekšnieka uzdevumu, kas saistīts ar radošu un perspektīvu darbu. Naudas apmērs būs tieši tik liels, lai iegādātos nepieciešamo, ieguldītu daļu summas biznesā un dotos ceļojumā. Ar kolēģiem un priekšniecību Lauvam janvārī var sabojāties attiecības, tāpēc necentieties spītīgi pierādīt savu viedokli.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...