Lai maciņam silti! Karjeras un naudas horoskops janvārim visām horoskopa zīmēm

11-01-2017

Vērsis
versis

Karjeras horoskops 2017.gada janvārim Vērsim sola jaunu, perspektīvu amatu. Pateicoties tam, jūs varēsiet nostiprināt savu finansiālo stāvokli uz visu gadu un pavirzīties uz priekšu karjerā. Jūs esat tik atbildīgs un punktuāls darbinieks, ka priekšnieks nolems jūs pagodināt ar prēmiju un palīdzēt atrisināt mājokļa jautājumus. Janvārī Vērsim piedāvās nodarboties ar perspektīviem projektiem. Gaidāmi komandējumi, auglīga ārvalstu sadarbība un naudas saņemšana mantojumā.

Janvāra horoskops sievietei Vērsim iesaka būt ekonomiskākai, lai nodrošinātu sevi finansiālā plānā tuvākajam pusgadam. Karjera ies kalnā tiem Vēršiem, kuriem netrūkst mērķtiecības un ambīciju. Attiecībās ar kolēģiem janvārī vajag būt atturīgākiem un piesardzīgākiem. Jums darbavietā mēģina ieriebt.

Vīrietis Vērsis janvārī īstenos ne mazums projektu, par kuriem saņems lielu peļņu. Tikai nemēģiniet iztērēt visu naudu uzreiz, bet daļu atlieciet atvaļinājumam un ģimenes vajadzībām. Kolektīvā Vērsis parādīs sevi kā neoficiālu, bet pārliecinātu komandas līderi. Janvāra beigās gaidāmi negaidīti naudas līdzekļi no attāla radinieka.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...