Lai maciņam silti! Karjeras un naudas horoskops janvārim visām horoskopa zīmēm

11-01-2017

Auns
auns

Karjeras horoskops 2017.gada janvārim Aunam neiesaka sākt jaunu biznesu un bezjēdzīgi tērēt naudu. Dzīvojiet ekonomiski, tad saņemsiet tik, cik vēlaties. Nemēģiniet dabūt visu un uzreiz ar jebkādiem līdzekļiem. Aunam janvārī vajag biežāk tikties ar tiem, ar kuriem strādā vienā jomā. Jums 2017.gadā būs jāorganizē sapulces un apmācības. Auns nopietni aizdomāsies par karjeru un darbā saņems paaugstinājumu. Galvenais – uz savu mērķi nevirzīties, “ejot pāri līķiem”.

Horoskops janvārim sievietei Aunam prognozē panākumus darbā un peļņu. Nesteidzieties dot aizdevumus un aizņemties no draugiem. Pirms piekrist sadarbībai ar jauniem partneriem, viņus vajag labāk iepazīt. Janvārī sieviete Auns var zaudēt naudu, ja nenoliks to uz bankas kartes.

Vīrietim Aunam nauda janvārī būs vajadzīgajā daudzumā, ja viņš uzlabos attiecības ar priekšnieku. Ekonomija ļaus iegādāties to, ko jūs plānojāt, bet draugi palīdzēs karjerā. Saudzējiet spēkus un enerģiju, kā arī vairāk atpūtieties un janvārī paņemiet nedēļu ilgu atvaļinājumu.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...