Lai maciņam silti! Karjeras un naudas horoskops janvārim visām horoskopa zīmēm

11-01-2017

Zivis
zivis


2017.gada janvāra karjeras horoskops Zivīm sola daudz jaunu projektu, naudas piedāvājumu un profesionālo plānu. Ja jūs ieklausīsieties savā iekšējā balsī, tad ātri gūsiet panākumus darbā un biznesā. Dažkārt janvārī Zivīm būs lietderīgi peldēt pa straumi, lai koncentrētos uz galvenajiem jautājumiem un atrisinātu vairākas finanšu problēmas. Naudu Zivis saņems, taču ne uzreiz un tādā apmērā, kā gaidīts.

Sievietēm Zivīm janvārī būs visas izredzes uz to, lai izveidotu galvu reibinošu karjeru. Neatsakieties no izdevīgiem piedāvājumiem un 2017.gadā vairāk komunicējiet ar perspektīvām personībām. Jaunas iepazīšanās palīdzēs jums ievērojami pavirzīties uz priekšu profesionālajā jomā. Ar konkurentiem sievietēm Zivīm izdosies izrēķināties ātri un bez zaudējumiem.

Karjeras horoskops janvārim vīriešiem Zivīm sola pieklājīgu amatu un finansiālu peļņu. Neatsakieties no ietekmīgu personību palīdzības, taču paši aizdot naudu pat nemēģiniet. Ar priekšniecību vīriešiem Zivīm var izveidoties nopietnas saķeršanās. Janvārī jums labāk ar priekšnieku nestrīdēties, bet mierīgi nodoties savam darbam. Ja jums ir personīgais bizness, tas noteikti nesīs lielu naudu.

Avots: “astrorok.ru”

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...