Lai Jaunais gads būtu laimīgs, nepieļauj šīs piecas lietas!

18-11-2019

Foto – Pixabay


Vai esi aizņēmies naudu? Vai bieži mēdz to darīt? Pārtrauc to, kaut vai jau šodien, citādi šis ieradums var ietekmēt tavu veiksmi – tā arī pavadīsi nākamo gadu zem parādu nastas!

Jauno gadu sagaidi kopā ar draugiem. Ja esi ar viņiem sastrīdējies – salīgsti mieru, pat ja tev ir taisnība un nekas nopietns nav noticis. Dari tā, lai viņi sēdētu pie tava svētku galda.

Galvenais, esi kopā ar tuviem un mīļiem cilvēkiem pie bagātīgi klāta galda. Nekad nesagaidi Jauno gadu vienatnē, tad labāk ej ciemos pats, ja nevēlies aicināt ciemiņus mājās. Vientuļš cilvēks nav laimīgs cilvēks, viņā dzīvo skumjas, un viņš tās izplata pasaulē.Tu esi azartisks cilvēks, kurš cer, ka beidzot paveiksies? Aizmirsti! Ja nu nepaveicas, tad būsi dusmīgs un bēdīgs visu dienu. Un negribēsi neko svinēt. Azartiski cilvēki nekad neapspēlēs mašīnu, kurā viss aprēķināts tā, lai vispirms tu laimētu, bet pēc tam – zaudētu.

LASI VAIRĀK: SEŠI HOROSKOPI 2020. GADAM!

Jaunais gads ir skaisti svētki, kad tev jāatbrīvojas no visiem darbiem, tu nedrīksti darīt to, ko var atlikt uz vēlāku laiku. Labāk pagatavo gardus ēdienus un uzkop mājokli!

Avots: “Brainum”

loading...

1 Comment

  1. Lelde 18.11.2019 at 17:57 - Atbildēt

    Iesaku neiet uz visādām apšaubāmām spēļu zālēm, kur ne tikai ir ieprogrammēts, ka automāts vienmēr izdos mazāk kā tajā tiks iemests, bet arī kriminogēni bīstama vieta, kur nereti mēdz pulcēties alkoholiķi un narkomāni. Nāc un piedalies lielākajās ASV, Rietumeiropas un pat Japānas un Austrālijas loterijās, kur notiek godīgas izlozes, neizejot no savas ērtās un drošās mājas. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu veiksmi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā Rīgas Satiksmes trolejbusā, stāvot nemākulīgi organizētas satiksmes dēļ esošā sastrēgumā, ārstējoties ar e-veselību un braucot pāri pussabrukušajiem galvaspilsētas tiltiem. Savu laimīgo loto biļeti aizpildi šeit: https://bit.ly/2kJirgR