Lai attiecības izdotos, astrologi iesaka ņemt vērā šos padomus

04-05-2021


Astrologi nosaukuši galvenās kļūdas, ko attiecībās pieļauj dažādas zodiaka zīmes.

Auns – nepacietīgums

Auniem grūti tikt galā pat ar nelieliem konfliktiem attiecībās, jo viņiem trūkst pacietības, lai visu apspriestu un nonāktu pie kompromisa. Diemžēl šie cilvēki pat neapzinās, cik egocentriski viņi uzvedas.

Vērši – privātīpašnieciskums

Vērši ir ļoti piesaistīti fiziskām lietām un tiem, ar kuriem ir attiecībās. Viņi izturas pret partneri kā pret savu īpašumu, izrādot tieksmi kontrolēt viņu.Dvīņi – uzticība

Dvīņi ļoti baidās no saistībām. Viena lieta uzsākt attiecības, bet attiecības ar citu cilvēku ir bezgalīgs attīstības process.

Vēzis – emocionalitāte

Attiecības ar Vēzi var būt ļoti melodramatiskas, ar pastāvīgām emocijām un nervu sabrukumiem. Šiem cilvēkiem ir vajadzīgs ļoti pacietīgs partneris.

Lauva – skaudība

Lauvas skaudību parasti izraisa vēlme saņemt visu uzmanību. Lauvām ir ļoti spēcīgs ego, kam nepieciešama regulāra “barošana”.

Jaunava – subjektivitāte

Jaunavas ir perfekcionisti, tāpēc ir tik ļoti pieķērušies detaļām, ka dažreiz atgrūž no sevis partneri. Un, lai gan viņiem liekas, ka viņi palīdz mīļotajam cilvēkam, patiesībā viņi viņu noved līdz neprātam.

Svari – egoistiskums

Kā stila vergi, Svari bieži strīdas ar saviem partneriem izskata dēļ. Viņi ir pieraduši pie izšķērdības un nav raduši apspiest visas savas vēlmes.

Skorpions – dominēšana

Skorpioni ir ļoti aktīvi un nosvērti, un šis spiediens izraisa vēlmi dominēt pār partneri kā lelli, ko vada un kontrolē jebkuru viņa kustību.

Strēlnieks – realitātes izjūtas trūkums

Strēlnieks ir tik optimistisks un bezrūpīgs, ka ir nereālistisks visā, kas attiecas uz abu pušu pienākumiem jebkurās attiecībās.

Mežāzis – pesimisms

Mežāzim jebkurš šķērslis uz ceļa, cik liels vai mazs tas būtu, ir attiecību beigas. Pēc kāda laika šādas emocionālas pārmaiņas nespēj izturēt pat vispacietīgākie partneri.

Ūdensvīrs – nevērība

Savos centienos izklaidēties Ūdensvīri var novirzīties no kursa, demonstrējot rupjību, bezjūtīgumu un nejūtīgumu.

Zivis – pārmērīgs jūtīgums

Vai jūs pazīstat izteicienu “staigāt uz pirkstgaliem”? Šī frāze ir precīzi piemērota, lai aprakstītu attiecības ar Zivīm. Pārmērīgs vienmēr liek viņiem spēlēt upura lomu.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Mīlestības astroprognoze MAIJAM visām zīmēm

Mīlestības mācībstundas katrai horoskopa zīmei. Kā padarīt attiecības labākas?

loading...