Labvēlīgs laiks: spēka dienas 2024. gada jūlijā

27-06-2024

Foto – Pixabay

2024. gada jūlijs solās būt bagāts un labvēlīgs mēnesis, pateicoties daudziem astroloģiskiem notikumiem, kas ietekmē mūsu noskaņojumu, motivāciju un panākumus dažādās dzīves sfērās.

Zināšanas par “spēka dienām” palīdzēs pareizi plānot savas lietas, lai izmantotu labvēlīgos brīžus un gūtu panākumus savos plānos.

2. jūlijs – Merkurs pāriet Lauvas zīmē

2. jūlijā Merkurs atstāj Vēža zīmi un ieiet Lauvas zīmē. Šī pāreja ienesīs vairāk radošas enerģijas, taču jābūt uzmanīgam, jo tajā pašā dienā sāksies Neptūna retrogrādais virziens.

Lai gan šī kustība nav īpaši bīstama, tā var izraisīt nelielu garastāvokļa pasliktināšanos. Kopumā šī ir laba diena, lai uzsāktu jaunus pasākumus, taču ar zināmu piesardzību.

3. jūlijs – Merkura un Plutona opozīcija

Merkura un Plutona opozīcija 3. jūlijā nesīs daudzas pozitīvas pārmaiņas, īpaši komunikācijas, mīlestības un darba jomā. Šīs planētas pastiprinās viena otras pozitīvos aspektus, kas radīs labvēlīgus apstākļus veiksmīgai mijiedarbībai ar citiem.
7. jūlijs – spoguļdatums

7. jūlijs, spoguļdiena 07.07, būs nejaušas un neparedzamas veiksmes diena. Šis ir lielisks laiks, lai pieņemtu svarīgus lēmumus un atbrīvotos no visa, kas jūs velk uz leju. Esi uzmanīgs pret visu, kas notiek tev apkārt, lai nepalaistu garām laimīgās iespējas.

11. jūlijs – Venera ieiet Lauvas zīmē

11. jūlijā Venera pāriet Lauvas zīmē. Lai gan Venera jūtas labāk Vēzē, šī nebūs nelabvēlīga diena. Enerģētiskā pārkārtošanās dos papildu spēku darbam un mērķu sasniegšanai. Tie, kas alkst pārmaiņu, jutīsies iedvesmoti, savukārt stabilitātes cienītājiem vajadzētu būt modriem.
12. jūlijs – Venera opozīcijā ar Plutonu

Arī 12. jūlija Venera opozīcijā Plutonam tiek uzskatīta par spēka dienu. Šajā dienā lieli panākumi gaidīs tos, kuri aktīvi pārvietojas un mijiedarbojas ar cilvēkiem. Pozitīvas pārmaiņas skars personīgās un lietišķās attiecības.

20. jūlijs – Marss pāriet Dvīņu zīmē

20. jūlijā Marss pāriet Dvīņu zīmē, kas ienesīs vairāk pozitīvas enerģijas. Šis ir laiks, kad jābūt aktīviem uzņēmējdarbībā un saskarsmē. Jaunas paziņas un sakari darbā un uzņēmējdarbībā būs īpaši noderīgi.

23. jūlijs – Saules un Plutona opozīcija

Saules un Plutona opozīcija 23. jūlijā labvēlīgi ietekmēs noskaņojumu un veiksmi. Šis ir laiks jaunu patiesību atklāšanai, kas iepriekš šķita nesasniedzamas. Diena ir ideāli piemērota ceļošanai, patiesības meklējumiem, socializācijai un jaunu lietu apguvei.
25. jūlijs – Merkurs ieiet Jaunavas zīmē

25. jūlijā Merkurs ieiet Jaunavas zīmē, kur tas ir visspēcīgākais. Šis ir pozitīvu pārmaiņu laiks visās dzīves jomās. Planēta šajā zīmē atradīsies līdz 14. augustam, radot lieliskus apstākļus aktīvai rīcībai un pārmaiņām. Izmantojiet šo periodu, lai īstenotu savus plānus un uzlabotu savu dzīvi.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Nāk pozitīvs jūlijs. Tikai viena diena, kad jābūt īpaši uzmanīgam!

Laimīgais jūlijs: kuras zodiaka zīmēm būs liela veiksme vasaras vidū

Kad griezt matus jūlijā: labāko un sliktāko dienu saraksts friziera apmeklējumam

Romantisks mēnesis: kuras zvaigžņu zīmes jūlijā var satikt savas dzīves mīlestību